У Великій Британії у віці 112 років помер найстаріший чоловік у світі

Джерело: Книга рекордів Гіннеса

У понеділок, 25 листопада, у Великій Британії у віці 112 років помер найстаріший чоловік у світі Джон Тіннісвуд.

“Його останній день був оточений музикою та любов’ю. Джон завжди любив дякувати. Тож від його імені дякуємо всім, хто піклувався про нього протягом багатьох років”, – повідомила сім’я чоловіка.

Як зазначається, Джон Тіннісвуд народився 26 серпня 1912 року в Ліверпулі. Саме там він виріс і зрештою зустрів свою дружину Блодвен. У шлюбі вони прожили 44 роки, доки дружина не померла у 1986 році.

Протягом 10 років після свого сторіччя Джон щороку на день народження отримував вітальну листівку від королеви Єлизавети II, яка була майже на 14 років молодшою за нього.

У квітні 2024 року, у віці 111 років, він став найстарішою людиною у світі після смерті 114-річного Хуана Вісенте Переса з Венесуели.

Як додали в Книзі рекордів Гіннеса, чоловік казав, що немає ніякого секрету його рекордного довголіття та називав його “звичайним везінням”.

У Джона залишилися донька, четверо онуків – Аннушка, Маріса, Тобі та Руперт, а також троє правнуків – Табіта, Каллум і Ніва.

У НЕК “Укренерго” поінформували, що в усіх регіонах України у середу, 27 листопада графіки відключення електроенергії застосовуватимуть з 8:00 до 19:00. Разом з тим, енергетики закликали до ощадливого споживання світла.

Литовський національний мовник LRT припинив співпрацю з телеведучим Альгісом Раманаускасом, після того як він заявив, що в батьків, які дивляться російські фільми чи слухають російську музику, слід забирати дітей.

Прессекретар глави РФ Дмитро Пєсков назвав “безвідповідальними” роздуми Заходу стосовно можливості надання Україні ядерного озброєння.

Компанія Ілона Маска Neuralink отримала дозвіл в Канаді на проведення першого клінічного випробування мозкового імплантату, який зможе допомогти паралізованим людям користуватися цифровими пристроями за допомогою думки.

Російська армія використовує українські стратегічні бомбардувальники, котрі Київ передав Москві у 1999 році в обмін на погашення заборгованості за спожитий російський газ. Це з’ясували журналісти “Схем” за допомогою аналізу серійних номерів літаків в угоді тих часів.