Google анонсував зміни у пошуковику для європейських користувачів
Джерело: Reuters
Google внесе зміни у пошукові видачі у Search в Європі після скарг бізнесу на зниження відвідуваності їхніх сайтів та через загрозу штрафів від європейських регуляторів.
Згідно із Законом ЄС про цифрові ринки (DMA), Google заборонено надавати перевагу своїм продуктам і послугам на власній платформі. Закон набув чинності минулого року і має на меті обмежити монополію технологічних гігантів.
Як розповіли в агенції, відтоді Google Search намагається задовольнити вимоги сайтів порівняння цін, готелів, авіакомпаній та дрібних роздрібних торговців. Останні три групи заявили, що через нещодавні зміни в Google кількість переходів на пряме бронювання їх продукції впала на 30%.
У зв’язку з цим, а також щоб виконати вимоги DMA, Google пропонує більше змін у пошуковику в Європі.
Зокрема зміни включають розширення і однакове форматування видачі, що дозволяють користувачам вибирати між сайтами порівняння і сайтами продавців, нові формати, що дозволяють конкурентам показувати ціни і зображення на своїх сайтах, а також нові рекламні блоки для сайтів порівняння.
Для результатів пошуку в Німеччині, Бельгії та Естонії Google також планує видалити карту, що показує розташування готелів, і повернутись до старого формату видачі, схожого на “десять синіх посилань”, в межах короткого тестування, щоб оцінити інтерес користувачів до цього нововведення.
Порушення DMA може коштувати компанії до 10% їхнього річного глобального обороту, йдеться в матеріалі.
- Міністерство юстиції США розглядає можливість вимагати від Google, дочірньої компанії Alphabet Inc., продати свій браузер Chrome. Такий крок може стати прецедентом у сфері регулювання великих технологічних компаній.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте здійснить дводенний візит до Вашингтона, де зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом, держсекретарем Марко Рубіо, міністром оборони Пітом Гегсетом, та членами Конгресу.
Сербія віддана стратегічному партнерству зі США та має намір розвивати співпрацю з Вашингтоном у всіх сферах — від енергетики до штучного інтелекту, повідомив президент країни Александар Вучич за результатами зустрічі з представником Державного департаменту США з питань Європи Бренданом Ханраханом.
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем спрогнозував “рекордний потік озброєння” Україні вже найближчими днями.
Під час Саміту щодо майбутнього Нової Каледонії було підписано проект угоди, згідно з якою Франція закріпить у конституції новий статус архіпелагу, визнавши державою у своєму складі.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.