Староста села, який викопував гравій для потреб селян, заплатив штраф розміром 30 тисяч
Джерело: Інформатор
Староста села Вістова незаконно організував видобуток гравію у селі. До “роботи” він залучив головного механіка ТОВ “Бетон-Мікс” та працівника “Калушавтодору”.
Усіх трьох спіймали “на гарячому” у вересні цього року, а днями у суді затвердили угоди про визнання винуватости.
Чоловіки незаконно видобули піщано-гравійну суміш на березі річки. Жоден з них не мав дозволу на такі дії. Обсяг видобутку склав 14,3 квадратних метри. Розмір ймовірних збитків, заподіяних державі, склав 15 тисяч 335 гривень 80 копійок.
Староста села Василь Хомич коментує, що мав добрий намір: видобути гравій та облаштувати дорогу до ділянки призначеної для будівництва будинку учасника АТО.
На час слідства Василь був під нічним домашнім арештом. У підсумку суд ухвалив визнати його винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 240 КК України. Староста села зобов’язується сплатити штраф розміром 30 тисяч 5 гривень. Машиніст екскаватора та головний механік також отримали штрафи у розмірі 25 тисяч 75 гривень з кожного.
- У Закарпатті триває резонансна справа про зґвалтування неповнолітньої дівчини, яка вже більш як три роки чекає справедливого вироку.
- У Росії запровадять кримінальне покарання за “русофобію” для іноземців. Російський уря
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.
За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.
Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.
Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.