Ембер Герд: життя в Іспанії та відмова від Голлівуду

Джерело: LadBible.

Після гучного судового процесу проти актора Джоні Деппа, голівудська акторка Ембер Герд відмовилася від публічності. У 2022 році акторка, яка вільно володіє іспанською, оселилася в Мадриді разом зі своєю дочкою. Перед цим її бачили у невеликому селищі на Майорці, де вона жила під псевдонімом, який згодом розкрили місцеві ЗМІ.

На її сторінці IMDb немає жодних майбутніх кінопроєктів. Це свідчить про те, що наразі Герд не планує повертатися до акторської діяльності. Після завершення судового процесу та врегулювання усіх фінансових претензій у кінці 2022 року, джерела повідомили, що вона зосереджена на сім’ї.

Джерело для PEOPLE зазначало: “Вона присвячує весь свій час вихованню дочки, проводить дні в парках та на прогулянках. Ембер – чудова мати”.

Перехід до Іспанії відбувся після програшу у справі про наклеп. У 2018 році Герд опублікувала колонку у The Washington Post, де заявила про досвід домашнього насильства. Хоча Деппа у тексті прямо не згадували, він подав позов, що переріс у глобально висвітлюваний судовий процес.

Ембер Герд в Іспанії, Джерело: Getty Images

Суд присяжних визнав справедливими частини претензій обох сторін, однак це не зменшило тиску на Герд.

У селищі на Майорці Герд використовувала ім’я Марта Джейн Кеннері — справжнє ім’я легендарної американської стрільчині Каліміті Джейн. Місцеві медіа, як-от El Diario de Mallorca, зазначили, що вибір цього імені може бути символічним, оскільки Джонні Депп вважає своїх предків вихідцями з корінних американських племен. Каліміті Джейн відома як активна учасниця Індійських воєн – серії збройних конфліктів між корінними народами (індіанці) та колонізаторами (американці), що відбувалися на території Північної Америки протягом XVII-XX століть.

Представники Герд наразі не коментують її плани на майбутнє.

Напередодні президентських виборів у Польщі Росія активізувала чергову фазу інформаційної війни проти європейського суспільства.

Сьогодні,  18 травня, президент України Володимир Зеленський вшанував пам’ять жертв депортації кримських татар. 

У Харкові поліція з’ясовує обставини смерті чоловіка у районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Триває 1180-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 973 тисячі осіб.

Сьогодні, 18 травня, відзначають 81-ші роковини депортації кримськотатарського народу із Криму.