Зеленський, Трамп та Макрон зустрілися він-на-віч – розмова тривала 35 хвилин
Джерело: Президент України Володимир Зеленський
Зеленський зустрівся 7 грудня з президентом Франції Емманюелем Макроном та новообраним президентом США Дональдом Трампом у Парижі перед відкриттям відреставрованого Нотр-Даму.
За словами речника президента України Сергія Никифорова, Зеленський, Трамп та Макрон говорили віч-на-віч, у кімнаті більше нікого не було.

фото: УП
“Президент Трамп, як і завжди, налаштований рішучо. Дякую за це. Також дякую Президенту Макрону за організацію цієї зустрічі в Парижі”, – написав президент України.
“Спілкувалися про наших людей, ситуацію на полі бою та справедливий мир для України. Ми всі хочемо завершити цю війну якнайшвидше та справедливо”,- додав Зеленський. Більше жодних заяв для преси президенти наразі не зробили.
Президент України Володимир Зеленський прибув до Парижа у суботу, 7 грудня, та проведе низку зустрічей упродовж дня.
- 7 грудня відбудеться урочисте відкриття Собору Паризької Богоматері після п’яти років реставрації.
- Володимир Зеленський зустрівся з президенткою Грузії Саломе Зурабішвілі у Парижі.
Мінрозвитку оновило дату тимчасової окупації Маріуполя з 4 березня на 21 травня 2022 року. Відповідний наказ пройшов всі необхідні етапи погодження та набрав чинності.
Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що, мовляв, “денацифікація” має бути проведена не лише в Україні, а й в усіх країнах Європи, де спостерігаються ознаки “ідеології нацизму”.
29 квітня Верховний Суд ЄС постановив, що програма Мальти з продажу громадянства в обмін на інвестиції порушує право ЄС і має бути скасована.
Сестра очільника Російського фонду прямих інвестицій Кирила Дмитрієва, який за дорученням президента РФ Володимира Путіна вів переговори з представниками адміністрації президента США у Вашингтоні, відвідала Україну в лютому 2025 року за американським паспортом.
Прем’єр-міністр Чорногорії Мілойко Спаїч анонсував перевірку всіх випадків присвоєння почесного громадянства країни. Ініціатива пов’язана з сумнівами щодо обґрунтованості частини таких рішень, серед яких — надання статусу відомій російській пропагандистці, ведучій “Первого канала” Катерині Андрєєвій.