У ДСНС нагадують про небезпеку тонкого льоду: як уникнути трагедій
Джерело: Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України у Telegram
ДСНС оприлюднила застереження про небезпеку перебування на тонкому льоду, підкресливши серйозність ситуації після фото, що з’явилися в одному з месенджер-каналів. На світлинах видно трьох дітей, які граються на тонкій кризі водойми на Київщині.

Фото: ДСНС України
У компанії наголосили, що за відлиги або плюсової температури вихід на лід може стати смертельно небезпечним.

Фото: ДСНС України
Батькам рекомендують регулярно пояснювати дітям, що жодні ігри на кризі не варті ризику для життя. Звернули увагу на важливість таких розмов саме зараз, аби запобігти трагедіям.
Низка рекомендацій щодо безпеки на льоду:
- Перед виходом на лід: впевніться, що він міцний, без тріщин, уникайте водойм із течією чи місць із рослинністю.
- Одяг і взуття: обирайте теплий, водонепроникний одяг і взуття з протиковзкою підошвою.
- Риболовля: не пробивайте багато отворів поруч і уникайте риболовлі наодинці.
- На ковзанках: дотримуйтеся вказівок персоналу, не рухайтеся проти основного напрямку, використовуйте захисне спорядження під час ігор, таких як хокей.
- Діти на льоду: поясніть їм правила безпеки та не залишайте без нагляду.
- Засоби порятунку: беріть із собою свисток, мотузку чи палицю для допомоги у разі небезпеки.
Пам’ятайте, нехтування правилами безпеки може призвести до непоправних наслідків. Бережіть себе та своїх близьких.
- Надзвичайники нагадали про правила безпеки під час густого туману.
Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.
Народні депутати з фракцій “Європейська Солідарність” та “Голос” зареєстрували проєкт Постанови ВР з вимогою до Уряду негайно виконати норми закону і призначити керівника БЕБ, визначеного на прозорому і чесному конкурсі – Олександра Цивінського.
Головний координатор німецької військової допомоги Україні, начальник штабу планування в Міністерстві оборони ФРН генерал-майор Крістіан Фройдінг заявив, що перші українські далекобійні ракети, профінансовані Німеччиною, мають надійти на озброєння ЗСУ до кінця липня.
Триває 1235-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.
Різке підвищення комунальних тарифів, масові відключення інтернету і згасання надій на угоду щодо України зі США вдарили по рейтингах російської влади. Хоча, більшість росіян все ж підтримує очільника Кремля Володимира Путіна і його уряд.