У британського блогера-жінконенависника Ендрю Тейта конфіскували 3,4 млн доларів
Джерело: Reuters
Лондонський суд постановив конфіскувати 2,7 мільйона фунтів стерлінгів (3,4 мільйона доларів) у відомого блогера та колишнього кікбоксера Ендрю Тейта, а також його брата Трістана. Причиною стала несплата податків із доходів, отриманих від онлайн-бізнесу.
Поліція графств Девон і Корнуолл подала позов, звинувативши братів у несплаті податків на доходи в період із 2014 по 2022 рік. Юридична команда поліції стверджує, що на семи рахунках, пов’язаних із Тейтами, зберігалися кошти, що не обкладалися податками. Загальний дохід братів за вказаний період становив приблизно 21 мільйон фунтів стерлінгів.
Суддя Пол Голдспрінг у письмовому рішенні зазначив, що брати Тейти мали обов’язок зареєструватися в податкових органах та декларувати свої доходи у Великій Британії або Румунії, де вони проживають із 2017 року. Суд встановив, що їхня фінансова діяльність свідчить про свідоме ухилення від сплати податків і відмивання грошей.
Ендрю Тейт, відомий своїми провокаційними висловлюваннями та популярністю у соціальних мережах, заперечує звинувачення. У своїй заяві він назвав конфіскацію рахунків “скоординованою атакою” на нього та стверджував, що британська влада не змогла довести жодних інших порушень із його боку.
Наразі брати Тейти також фігурують у кримінальній справі в Румунії, де їх звинувачують у торгівлі людьми та інших злочинах. Брати заперечують усі обвинувачення.
Хто такий Ендрю Тейт
Ендрю Тейт здобув популярність як інфлюенсер із великою аудиторією у соціальних мережах. Його профіль у X (колишній Twitter) налічує понад 8,5 мільйона підписників. Він публікує відео, що пропагують ультрачоловічий стиль життя, який викликає критику через сексистські та агресивні висловлювання.
Блогер особисто називає себе “абсолютним жінконенависником”. Хоча його акаунти у деяких соціальних мережах видалено, контент Тейта залишається доступним завдяки численним репостам і фанатським сторінкам, що активно розповсюджують його матеріали.
Раніше блогера та його брата звинувачували у зґвалтуванні, торгівлі людьми та створенні злочинної групи. Як писало BBC, звинувачення вони заперечують.
- У російському Санкт-Петербурзі за підозрою у розбещенні 11-річної дівчинки затримали Клауда Роммеля – 31-річного православного блогера, який воював проти України.
- Офіс генпрокурора підозрює столичного блогера в ухиленні від сплати податків на понад 200 млн грн. Хоч у відомстві не вказують особу, але з фото видно, що мова йде про Олександра Слобоженка із 429 тис. підписників в Instagram.
- 5 жовтня львівський блогер Ніколас Карма розповів про напад на нього в центрі Полтави. За словами блогера, до його шиї приставили пістолет після суперечки із чоловіками. Одним з учасників конфлікту був начальник районного ТЦК та СП Олександр Логвиненко.
Артист балету Сергій Полунін, котрий підтримує повномасштабне вторгнення РФ в Україні, вирішив залишити Росію, зауваживши, що у нього “душа не на місці”.
У столиці Франції скасували показ фільму “Останнє танго в Парижі” режисера Бернардо Бертолуччі. Проти демонстрації картини виступили групи з захисту прав жінок, оскільки фільм містить сцену зґвалтування, зняту без згоди виконавиці головної ролі Марії Шнайдер.
Співзасновник Monobank Олег Гороховський опинився в центрі уваги через неоднозначний коментар стосовно моделей платформи OnlyFans. У своєму Telegram-каналі він написав: “Думаю, що для цієї категорії платників податків теж непогано зайде податок заднім числом ;)”.
Згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), після повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року 80% українців ідентифікують себе як громадяни України.
Ключовим критерієм належності до української нації для більшості є любов до України та засудження російської агресії.