Великі компанії, що засуджували штурм Капітолія, зараз фінансують інавгурацію Трампа
Джерело: The Wall Street Journal
Чотири роки тому десятки компаній різко засудили напад на Капітолій США і пообіцяли не підтримувати тих, хто заперечує результати виборів 2020 року. Тепер багато з них готові фінансувати інавгурацію Дональда Трампа.
Щонайменше 11 компаній і торгових асоціацій, які обіцяли припинити або переглянути свої пожертвування політикам після штурму Капітолія США прихильниками Дональда Трампа, тепер вирішили виділити кошти на його інавгурацію.
Очікується, що друга інавгурація новообраного президента Дональда Трампа стане “найприбутковішою в історії”. Підтримку заходу надають такі компанії, як Ford, Intuit, Toyota, General Motors, Bank of America, AT&T, Pharmaceutical Research and Manufacturers of America, Goldman Sachs, Stanley Black & Decker та інші.
Засновник Amazon, Джеф Безос, та власник Meta, Марк Цукерберг, також пообіцяли пожертвувати по мільйону доларів. Крім того, новообраний президент США Дональд Трамп проводив зустрічі з генеральними директорами компаній Google, Pfizer, Eli Lilly та інших у своїй резиденції в Палм-Біч, штат Флорида.
Загалом, видання The Wall Street Journal нарахувало 13 компаній, які вже внесли 1 мільйон доларів або більше в інавгураційний фонд. Ці донори отримають шість квитків на серію заходів перед інавгурацією, серед яких прийом з призначеними урядовцями та “вечеря при свічках” з родиною Трампів.
Представники інавгураційного фонду Трампа планують зібрати більше, ніж у 2017 році, коли вдалося отримати 107 мільйонів доларів. Для порівняння, інавгурація Байдена зібрала 61 мільйон.
Після штурму Капітолія США прихильниками Дональда Трампа 6 січня 2021 року низка компаній припинили свої пожертвування, але зараз починають відновлювати їх.
Консультанти рекомендували компаніям підтримати інавгурацію та потрапити на зустріч із Дональдом Трампом, а також порадили “вичистити” свої сайти та корпоративну політику від формулювань, які сприяють демократам.
Серед донорів – принаймні дві платформи з торгівлі криптовалютою, а також конкуренти різних бізнесів Ілона Маска.
- Ford Motor Company оголосила про пожертву в розмірі 1 мільйон доларів та надання автопарку для використання під час інавгурації новообраного президента Дональда Трампа.
- Дональд Трамп публічно підтвердив, що висловив агентам Секретної служби бажання поїхати до Капітолія 6 січня 2021 року.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.