Кондитерка поділилася способом перевірки готовності бісквіта без зубочистки

Джерело: Miiror

Кондитерка Мері Беррі попередила, що не варто використовувати звичайну зубочистку для перевірки готовності тортів, аби  не отримати в результаті недопечений бісквіт. Вона запропонувала триетапне правило, якого завжди слід дотримуватися.

Для перевірки готовності бісквіта часто використовують шпажку або зубочистку. Їх проколюють через центр випічки та дивляться, чи залишилося на них сире тісто. Якщо шпажка виходить чистою, це означає, що бісквіт готовий.

Мері Беррі зауважує, що не слід покладатися тільки на зубочистку, щоб визначити готовність випічки. Основним критерієм, на її думку, є колір.

“Якщо пиріг не золотистого кольору, він не пропікся”, – додала кондитерка.

Мері Беррі також радить візуально оглянути бісквіт та злегка натиснути на нього, щоб перевірити, чи він пружинить. Якщо бісквіт виглядає готовим і має правильну текстуру, можна перевірити його ще раз за допомогою зубочистки, але не слід покладатися виключно на цей метод.

Кондитерка Мері також рекомендує під час випікання вибирати середню полицю, щоб забезпечити рівномірне прогрівання бісквіта. Як пояснила кондитерка, тістечка, розміщені на верхній полиці, можуть утворювати пік або навіть тверду скоринку, яка може тріснути.

Якщо ж пиріг занадто підніметься, він також може вдаритися об духовку та розвалитися на шматки, коли його будуть виймати.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте здійснить дводенний візит до Вашингтона, де зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом, держсекретарем Марко Рубіо, міністром оборони Пітом Гегсетом, та членами Конгресу. 

Сербія віддана стратегічному партнерству зі США та має намір розвивати співпрацю з Вашингтоном у всіх сферах — від енергетики до штучного інтелекту, повідомив президент країни Александар Вучич за результатами зустрічі з представником Державного департаменту США з питань Європи Бренданом Ханраханом.

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем спрогнозував “рекордний потік озброєння” Україні вже найближчими днями.

Під час Саміту щодо майбутнього Нової Каледонії було підписано проект угоди, згідно з якою Франція закріпить у конституції новий статус архіпелагу, визнавши державою у своєму складі.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.