В Польщі страус блукав поблизу аеропорту: його спіймала поліція – фото

Джерело: Polskie Radio Lublin

Біля паркану аеропорту в Польщі блукав загублений страус, його спіймали співробітники поліції.

Вранці 20 січня польські правоохоронці отримали повідомлення про страуса, який блукає біля огорожі аеропорту у місті Свіднік. До пошуків тварини спочатку залучили два патрулі та чергового ветеринара. На місці вони зрозуміли, що птах побіг у бік аеропорту.

Страуса, який гуляв біля огорожі аеропорту, помітили двоє поліцейських з відділу превентивної діяльності. Вони побігли його ловити, оскільки птах вже йшов до термінала.

Джерело: Policja Lubelska

Поліціянти схопили його за шию і утримували. Впоратися з твариною їм також допомагали охоронці аеропорту та міська охорона. Тим часом на місці з’явився власник сусіднього мінізоопарку, з якого втік страус. Птаха запакували в машину, на якій чоловік приїхав.

Джерело: Policja Lubelska

Речник Люблінського аеропорту повідомив, що птах не проник на територію аеропорту і не становив жодної небезпеки для польотів.

Єврокомісія заявила про посилення реагування на “мову ворожнечі” на цифрових платформах та має намір докласти всіх зусиль, щоб історія з анулюванням результатів президентських виборів у Румунії через цифрові втручання не повторилась під час наступних волевиявлень.

На Волині працівники ДБР у взаємодії з СБУ викрили помічника лісничого та двох інженерів лісового господарства, які під виглядом сухостою та пошкоджених дерев планували зрубати ділову деревину вищого класу.

У Китаї дослідники встановили зв’язок між різким припиненням комунікації, відомим як “гоустінг”, і схильністю до самоушкоджень серед підлітків. Це явище, коли людина несподівано припиняє спілкування без пояснень, може завдати серйозної шкоди психічному здоров’ю молодих осіб.

На полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент Володимир Зеленський провів зустріч із главою Фінляндії Александром Стуббом. Сторони зокрема обговорили кроки для наближення справедливого миру та гарантії безпеки.

Дослідження ІМІ виявило, що майже половина матеріалів про ТЦК у популярних телеграм-каналах є недостовірними через відсутність джерел.