Саудівська Аравія попросила оскароносного композитора Циммера модернізувати гімн країни

Джерело: Barron’s

Саудівська Аравія попросила композитора Ганса Циммера попрацювати над новою версією національного гімну, оскільки консервативна влада хоче змінити імідж держави.

За словами голови Генерального управління Саудівської Аравії з питань розваг Туркі аль Шейха, композитор погодився із загальною ідеєю цього проєкту.

Як зазначається, Циммер написав музику, зокрема, до мультфільму “Король Лев”, кінострічки “Дюна” й трилогії “Темний лицар”.

“Ми багато говорили про майбутні проєкти, які, я сподіваюся, скоро побачать світ. Зокрема — про аранжування національного гімну Саудівської Аравії за допомогою різних інструментів”, — прокоментував Туркі аль Шейх.

Посадовець також обговорив з Циммером про створення великого мюзиклу “Аравія”, натхненного країною на Середньому Сході, та саундтрек до майбутнього саудівського фільму “Битва при Ярмуці”.

Гімн Саудівської Аравії “Aash Al-Malik” (“Хай живе король”) у 1947 році написав єгипетський композитор Абдул Рахман аль Хатіб на прохання засновника та першого короля Абдель Азіза. Нинішня версія виконана в стилі “арабських фанфар”, поширеному в регіоні в ті часи.

13 липня відзначається Всесвітній день рому, Міжнародний день головоломки та Всесвітній день року. За церковним календарем вшановують пам’ять святого преподобного Стефана Савваїта.

За даними синоптиків у неділю, 13 липня, частину країни очікує негода.

Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.

Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.

Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.