У Словаччині до смерті побили українця: МЗС вимагає розслідування
Джерело: Андрій Сибіга/X
Глава МЗС України Андрій Сибіга заявив, що Україна зв’язалась зі словацькими правоохоронцями після повідомлень у ЗМІ про те, що у столиці Словаччини Братиславі до смерті побили українця.
“Шоковані трагічною загибеллю громадянина України в Братиславі. Не виключаємо, що однією з причин цього злочину є міжнаціональна ворожнеча. За моїм дорученням наше посольство вже звернулося до словацької поліції та омбудсмена. Вимагаємо неупередженого розслідування та притягнення винних до відповідальності”, – написав Сибіга.
Раніше низка словацьких ЗМІ повідомляла, що 30 січня в столиці Словаччини побили до смерті безхатченка, який був громадянином України.
За даними словацького мовника TASR, бездомного чоловіка знайшли біля торгового центру в Братиславі.
В.о. президента Корпусу поліції Яна Маскарова заявила, що поліція працює з декількома версіями у цій справі.
Згідно з інформацією сайту TA3, підозрюється, що на чоловіка напали співробітники приватної охорони і поліцейський патруль з братиславського району Рузінов, після чого він був знайдений в приміщенні торгового центру. За повідомленнями, інцидент стався після того, як чоловіка спіймали на крадіжці в магазині.
Як зазначила держсекретарка МВС Люція Куриловська, поки що не можна сказати, чи мала місце жорстокість поліції.
- Поліція Балі розслідує звинувачення у викраденні та пограбуванні громадянина України бандою із дев’яти громадян Росії, які нібито викрали з його рахунку криптовалюту на понад 200 тисяч доларів США.
Воюючи на боці України, загинув 21-річний угорський доброволець Ашер Беньямін, повідомили журналістам неофіційні українські та угорські джерела, а також батько бійця.
12 липня російські окупанти скинули КАБ на селище у Дніпропетровській області, внаслідок чого загинуло двоє людей.
За попередніми даними, причиною катастрофи літака авіакомпанії Air India, що сталася минулого місяця і забрала життя 260 людей, стало припинення подачі палива до двигунів.
Швеція готується орендувати камери у в’язницях Естонії, оскільки в країні не вистачає місць для ув’язнених.
Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.