Шольц переконаний, що залишиться канцлером після позачергових виборів до Бундестагу
Джерело: Tagesschau
Канцлер Німеччини Олаф Шольц висловив упевненість, що збереже свою посаду за підсумками позачергових виборів до Бундестагу, запланованих на 23 лютого.
“Я абсолютно впевнений, що зможу знову перемогти в цьому окрузі – як і минулого разу”, — заявив Шольц.
Він також висловив упевненість щодо можливого повторного голосування. За останніми опитуваннями, соціал-демократи поступаються ХДС/ХСС і АдН. Шольц сподівається заручитися підтримкою виборців, які ще не визначилися з вибором.
“Я не вірю в дива, але я вірю в перемогу на виборах. Я переконаний, що цього разу багато людей визначаться лише на виборчій дільниці”, — сказав Шольц.
Він упевнений, що багато хто вирішить віддати обидва голоси за Соціал-демократичну партію (СДПН), “щоб ми були достатньо сильними та щоб уряд міг продовжити роботу під моїм керівництвом”.
- Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що не планує продовжувати свою політичну кар’єру після завершення терміну на посаді канцлера.
- Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що угода щодо припинення повномасштабної війни не повинна бути нав’язаною Україні.
- Канцлер Німеччини Олаф Шольц вважає, що ще зарано обговорювати можливість розміщення іноземних військ в Україні, які б виконували миротворчу місію. Він назвав такі розмови “недоречними” і “передчасними”.
Росія вже вичерпала радянські запаси озброєння. Згідно зі звітом Київського економічного інституту (KSE), потік військової техніки зі складів РФ на передову впав до рівня, що був до 2022 року.
28 липня президент Володимир Зеленський підписав закон, котрий зокрема збільшує чисельність співробітників Служби безпеки України.
Адміністрація Дональда Трампа додала витрати на ремонт літака Boeing 747-8, подарований Катар, до витрат міністерства оборони США на оновлення ядерного арсеналу країни. Про це інформують джерела та свідчать висновки Управління Конгресу США з бюджету.
Російська делегація на чолі з головою Ради Федерації РФ Валентиною Матвієнко напередодні прибула до Швейцарії для участі у Шостій Всесвітній конференції спікерів парламентів та інших заходах Міжпарламентського союзу.
Трьох працівників спеціалізованого підприємства судитимуть за незаконний видобуток піску з Десни на Київщині. Завдані збитки довкіллю оцінюють у понад 6 млн грн.