У Сербії заявили, що помилково підтримали українську резолюцію в ООН про вторгнення РФ

Джерело: РТС

Президент Сербії Александр Вучич перепросив за підтримку української резолюції в ООН, у якій Росію названо “країною-агресоркою”.

З таким повідомленням Вучич виступив в етері телеканалу TV Happy. За його словами, Сербія помилково проголосувала на підтримку резолюції. Вучич пояснив це тим, що він, “мабуть, втомився”, був “перевантажений”, а тому не встигає слідкувати за всім.

“Я не встиг розібратися з цим як слід, можливо, я надто втомлений, можливо, у мене забагато справ на столі”, – сказав він додавши, що не завжди встигає опрацювати всі матеріали з правками.

Він зазначив, що під час голосування за американський варіант резолюції Сербія утрималась. Так само, сказав Вучич, вони повинні були б голосувати і за українську резолюцію.

При цьому він запевнив, що навіть утримавшись від голосування Сербія не змінила б свою позицію щодо територіальної цілісності.

“Я не думаю, що ми повинні потурати будь-якій владі, ні росіянам, ні американцям, Я думаю, що це було в інтересах держави Сербія, на жаль, цього не сталося, і я думаю, що багато хто думає, що це принесло користь Сербії, багато хто буде критикувати мене за це, але я особисто, як президент Республіки, маю право висловити своє судження і свою позицію”.

ДОВІДКА: 24 лютого Генасамблея ООН підтримала резолюцію проти Росії, яку раніше запропонували Україна з рештою країн Європи.

Генеральна асамблея ООН підтримала резолюцію України щодо третіх роковин вторгнення “Просування всеосяжного, справедливого і тривалого миру в Україні” за участі понад 50 країн, зокрема від України.

За проголосували – 93 країни, утрималися – 65, “проти” – 18. США, Росія та Білорусь проголосували проти. Китай утримався.

У Військово-технічному випробувальному інституті в Загор’ї, Словаччина, стався вибух під час випробувальних стрільб. Унаслідок інциденту двоє людей отримали поранення.

168 громадських організацій звернулись до РНБО з закликом скасувати санкції проти пʼятого президента та лідера “Євросолідарності” Петра Порошенка.

Діабет – це хронічне захворювання, яке змінює спосіб життя і вимагає постійного контролю. Однак попри всі складнощі, з ним можна жити повноцінно та щасливо. Що важливо знати про це захворювання? Як правильно діагностувати, лікувати та управляти діабетом? В інтерв’ю з дитячою лікаркою-ендокринологинею Кириченко Марією Олександрівною розвінчуємо популярні міфи, обговорюємо новітні методи лікування та даємо поради людям, які живуть з діабетом.

Наразі в Україні майже 380 000 поранених. Деякі поранені солдати вирішили повернутися до лав війська, щоб воювати з Росією. Багато хто посилається на моральний обов’язок. Інші відчувають, що мають щось довести, або що вони знайшли своє призначення.

Посольство РФ у Лондоні зреагувало на новий пакет санкцій Великої Британії, назвавши його “незаконним” та наголосивши, що чимало тих, кого торкнулись обмеження, “не мають стосунку до конфлікту”.