Посадовиця Чернівецької ОВА відмовилась сидіти поруч з ветераном, бо «він їй не рівня»

Джерело: Оксана Соловчук та Альона Атаманюк

Перша заступниця голови Чернівецької обласної військової адміністрації Атаманюк Альона відмовилася сидіти поряд з ветераном російсько-української війни.

Таке повідомлення вона нібито надіслала одному з працівників управління безпеки з питань ветеранської політики.

“Добрий день. З приводу вчорашньої наради. Вівчарюк мені не рівня, він не може сидіти поруч зі мною. Наступний раз врахуйте”, – написала Атаманюк.

У її повідомленні мовиться про керівника управління Валерія Вівчарюка, колишнього снайпера Сил спеціальних операцій, учасника бойових дій.

“Ми й так часто стикаємося з хамством від цивільних щодо військових, але тут ідеться про держслужбовця. Якщо чиновник дозволяє собі так поводитися, про яку повагу до ветеранів може йти мова? Це ще війна не закінчилася. Уявіть, що буде далі”, – зауважила Оксана Соловчук.

Відтак вона закликала , аби Атаманюк перепросила за свої словами та пішла з посади.

Сама Атаманюк вже зреагувала на історію. Посадовиця запевнила, що інформація, яка поширюється у соцмережах – фейк та продовження відвертої “травлі” проти неї, яка триває вже майже місяць.

“Я також чітко розумію, що зміни, які відбуваються в області у напрямі ветеранської політики, в рамках політики Героїв, яку ініціював Президент, йдуть в розріз з думками і наративами проросійських сил. Але жоден чорний піар проти мене не змусить мене опустити руки і здатися! Не той випадок. Я працювала і працюватиму завжди на благо України і всього українського народу всупереч усім, кому це все чуже!”.

Адміністрація Дональда Трампа на початку 2025 року звернулася до українського уряду з проханням прийняти невизначену кількість депортованих зі США громадян інших країн. Про це свідчать документи, з якими ознайомилось видання.

Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні завершили проєкт EU4UASchools: Build Back Better, спрямований на відновлення освітньої інфраструктури у постраждалих від війни регіонах. 

Влада Литви, Латвії та Польщі відмовилася пропустити через свій повітряний простір літаки, якими планували дістатися до Москви президент Сербії Александар Вучич та прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо. Політики мали взяти участь у параді 9 травня.

Частка тих, хто позитивно ставиться до формату національного телемарафону “Єдині новини”, знизилась із 45% у 2022-му до 17% у 2024 році.

Ввечері 6 травня Індія атакувала Пакистан. У двох прикордонних районах індійського Кашміру чути інтенсивні обстріли та гучні вибухи.