Народний депутат Рудик, який зараз у ЗСУ, заявив про фальсифікацію голосувань у Раді

Джерело: Сергій Рудик/Facebook

Народний депутат Сергій Рудик заявив, що під законопроєктом “про підвищення зарплат для чиновників” з’явився його голос, хоча він нині у війську та в день голосування був не в Києві.

“Спочатку обурився, але списав на людський фактор. Про яке “голосування” може бути мова. З початку березня 22-го я в ЗСУ. У сесійній залі буваю дуже рідко, переважно, під час військових відпусток. І 11 березня цього року, коли приймали законопроєкт №8222, був точно не в столиці. Про всяк випадок, попросив помічників перевірити поіменні голосування. А там – повна картина. Виявилося, що в цей день був “присутній” під куполом, 16 разів голосував “за”, 4 рази утримувався”, – повідомив Рудик.

Також з’ясувалось, що 12 березня, відповідно до офіційних даних на порталі ВР він був “присутній” на ранковому засіданні.

“Очевидно, телепортувався прямо з військової частини”, – пише нардеп.

Рудик офіційно звернувся до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука з вимогою провести службове розслідування і спрямувати матеріали для реєстрації кримінального провадження, а також доручити працівникам апарату ВР вилучити та передати йому електронну карту.

“І наостанок, маю про це сказати вголос. Дуже хочу вірити в якийсь космічний збій і вселенську кібератаку проти ВР. І дуже сподіваюся, що таким чином не будуть “збирати голоси” за т. зв. мирні угоди і здачу українських земель”, – підсумував Рудик.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.