На Прикарпатті жінку побили через зауваження щодо російської музики
Джерело: Лідія Фесенко
У місті Снятин Івано-Франківської області між двома жінками сталась перепалка через те, що одна з них зробила зауваження іншій щодо музики російською мовою.
Як написала постраждала Лідія Фесенко, під час обіду в одному з закладів Снятина за сусіднім біля неї столиком сиділи жінки, які вмикали російську музику. Жінка зробила їм зауваження, після чого почалася перепалка.
“У сторону мене та моїх подруг летять образи, минає хвилин 30 (впродовж яких, вони нас активно обговорюють), пані збираються і починають покидати заклад, а одна героїня вирішує схопити мене за волосся та потягнути”, — написала Фесенко.
У поліції Івано-Франківської області повідомили, що наразі правоохоронці встановили особу правопорушниці — нею виявилася 39-річна мешканка Снятина.
Наразі поліція встановлює місцеперебування жінки й з’ясовує обставини інциденту.
- Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відповів на петицію громадян, яка вимагає заборонити пісні російською мовою на стримінгових платформах, таких як Apple Music і Spotify. Шмигаль зазначив, що на сьогодні немає правових підстав для обмеження чи заборони музичних продуктів за мовною ознакою.
- Пісні російського репера Алішера Моргенштерна очолили ТОП-10 Apple Music в Україні.
3 квітня відзначають Всесвітній день вечірки, Всесвітній день водних тварин, День мобільного телефона, День народження штрих-коду, День народження кавомолки та День дитячої йоги. Християни сьогодні вшановують преподобного Микиту Сповідника.
За даними синоптиків у четвер, 3 квітня, в окремих областях пройдуть опади.
Колишнього нардепа Олексія Кучера обрали головою наглядової ради держкомпанії “Ліси України”.
2 квітня президент США Дональд Трамп запровадив надзвичайний економічний стан, надавши собі широкі повноваження для встановлення мит.
Служба зовнішньої розвідки України фіксує перехід у гостру фазу ворожої інформаційної операції, яку веде РФ проти України. Зауважується, що мета – ліквідувати українську державність не на полі бою, а “у головах людей”: через делегітимізацію української влади, знецінення демократичних інституцій та нав’язування зовнішнього політичного сценарію з ознаками контрольованої капітуляції.