В Антарктиді помітили повністю чорне дитинча пінгвіна

Джерело: IFL Science
На острові Ронге в Антарктиді помітили рідкісне пташеня субантарктичного пінгвіна з меланізмом, повністю чорного кольору.
Зазвичай ці пінгвіни мають класичне забарвлення “смокінга”, але генетичні мутації, такі як лейцизм і меланізм, можуть викликати зміни у забарвленні.
Лейцизм спричиняє втрату пігментації, роблячи тварину блідішою за звичайну. У пінгвінів це може проявлятися у вигляді лимонно-жовтого відтінку. Тоді як меланізм збільшує кількість пігменту, роблячи тварин темнішими, іноді повністю чорними.
Фотографію меланістичного пташеняти зробила фахівчиня з пінгвінів Лора Богард. Вона зазначила, що чорне забарвлення пташеняти не повністю однорідне.
“Я обережно піднялася на пагорб і помітила, що це пташеня відрізняється від інших. Я посиділа з ними, фотографуючи та милуючись його милими рожевими нігтями та харизматичною посмішкою”, — зізналася Богард.
За словами експертки, раніше вона вже бачила лейцистичних субантарктичних пінгвінів, але меланізм спостерігала вперше. Цього року команда дослідників виявила двох меланістичних пташенят, що є рідкісним явищем.
Дитинча виявили під час досліджень Oceanites Inc., організації, що займається підрахунком пінгвінів в Антарктиді. Команда Oceanites Inc. виявила два випадки меланізму за рік, хоча раніше було відомо лише про два опубліковані випадки.
- В Антарктиці помітили рідкісного повністю білого пінгвіна виду Джента, в яких зазвичай червонувато-оранжеві дзьоби та чорно-біле пір’я з білою плямою на маківці.
Американські медики підтвердили смерть мешканця штату Аризона від легеневої чуми.
У Закарпатській області у 38 людей виявили гостру кишкову інфекцію внаслідок вживання води з водоспаду Шипіт для пиття і приготування їжі.
Президент США Дональд Трамп заявив, що до його приходу до влади Америка була на межі падіння. У зв’язку з цим, він хоче, щоб його запам’ятали як людину, яка врятувала Сполучені Штати.
За оцінками аналітиків, російські комбіновані атаками дронами і ракетами спрямовані на підрив морального духу українців.
13 липня відзначається Всесвітній день рому, Міжнародний день головоломки та Всесвітній день року. За церковним календарем вшановують пам’ять святого преподобного Стефана Савваїта.