В Росії розбився стратегічний бомбардувальник Ту-22М3

Джерело: РИА Новости

В Іркутській області РФ впав стратегічний бомбардувальник Ту-22М3.

Міноборони Росії повідомляє, що літак зазнав аварії під час виконання планового польоту. Екіпаж із чотирьох осіб катапультувався, один льотчик загинув.

Попередньо, причиною аварії стала технічна несправність. Літак упав у безлюдній місцевості, тому землі руйнувань немає, переконують у російському міністерстві.

Однак телеграм-канал Mash уточнює, що літак упав в Усольському районі. Під час падіння він зачепив лінію електропередач.

За даними “Мілітарного”, Ту-22М3 беруть участь у війні проти України. Зокрема, з 14 квітня 2022 р. вони бомбили Маріуполь, використовуючи бомби ФАБ-3000. Надалі Ту-22М3 неодноразово завдавали ударів ракетами Х-22/Х-32, у тому числі по житлових будинках та об’єктах інфраструктури, що зумовило численні жертви серед цивільного населення.

Зараз Ту-22М3 є єдиним у світі середнім стратегічним бомбардувальником (за винятком китайського Н-6, який, однак, суттєво поступається Ту-22М3).

  • 1 січня в Каменському районі Воронезької області розбився вертоліт Мі-28. Інцидент стався близько 18:00, коли літальний апарат впав і загорівся в полі.
  • 15 серпня стратегічний бомбардувальник повітряно-космічних сил Росії “Ту-22М3” зазнав аварії в Іркутській області РФ.

Президент США Дональд Трамп продовжив роботу застосунку TikTok у країні ще на 75 днів, висловивши надію на співпрацю з Китаєм.

У Сербії закликають до проведення незалежного розслідування повідомлень про використання забороненої звукової зброї проти натовпу під час мирного мітингу 15 березня. Влада це категорично заперечує.

Попри незначне зниження цін, курячі яйця залишаються дорогими для багатьох американців. Напередодні Великодня споживачі шукають альтернативи: у соцмережах популярності набирають відео, де замість традиційних яєць фарбують зефір, картоплю та навіть цибулю.

У п’ятницю, 4 квітня в Києві відбулися зустрічі представників Франції, Великої Британії та України щодо розміщення військового контингенту. Президент України Володимир Зеленський поділився підсумками зустрічі.

Національний фонд гуманітарних наук США (National Endowment for the Humanities) припинив фінансування видавничої програми Українського наукового інституту Гарвардського університету, в рамках якої публікувались книги українських авторів в англійському перекладі.