Президент Вірменії Хачатурян підписав закон про вступ країни до Європейського Союзу
Джерело: пресслужба президента
Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.
У документі йдеться про початок процесу приєднання Республіки Вірменія до Європейського Союзу.
Раніше національні збори Вірменії ухвалили в першому читанні законопроєкт “Про початок процесу вступу Республіки Вірменія до Євросоюзу”. Ініціативу підтримали 63 депутати, семеро висловилися проти.
- 9 січня уряд Вірменії затвердив проєкт закону “Про початок процесу вступу Республіки Вірменія до Європейського Союзу”. Документ на розгляд представив міністр закордонних справ Арарат Мірзоян.
- Вірменія не фінансуватиме роботу Організації Договору про колективну безпеку на чолі з РФ, участь у якій уряд заморозив у серпні 2024 року після чергової вірмено-азербайджанської війни.
Оксфордський університет на церемонії Encaenia вручив почесні докторські ступені за визначні досягнення у своїх професійних сферах вісьмом науковцям. Серед них зокрема історики Сергій Плохій і Тімоті Снайдер.
На Черкащині керівника структурного підрозділу одного з підприємств підозрюють у незаконному видобутку вторинних каолінів. Протиправна діяльність завдала державі понад 190 мільйонів гривень збитків.
30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.
Міністерство закордонних справ Ірану викликало тимчасового повіреного у справах України в Тегерані у зв’язку з висловлюваннями окремих українських посадовців щодо дій США та Ізраїлю проти Ісламської Республіки.
Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.