У Кривому Розі зросла кількість постраждалих унаслідок російської атаки на місто 4 квітня

Джерело: Олександр Вілкул

У Кривому Розі продовжує зростати кількість постраждалих унаслідок ракетно-дронової атаки РФ по місту ввечері 4 квітня.

За повідомленням голови військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула кількість поранених унаслідок вчорашніх російських атак по місту зросла до 72 осіб, з яких 11 – діти.

46 поранених осіб – зокрема п’ятеро дітей – перебувають і лікарнях. 19 поранених у важкому стані, зокрема четверо дітей.

Наймолодша постраждала – 3-річна дівчинка, а найстарша – 81-річна жінка.

“Лікарі роблять все можливе, щоб зберегти життя кожного. Молимося”.

Як відомо, ввечері 4 квітня війська РФ завдали удару балістичною ракетою по Кривому Рогу, поціливши по житловому кварталу, внаслідок чого загинуло 18 осіб – з яких дев’ять дітей – та 61 людина зазнала поранень.

За кілька годин ворог навів на місто ударні безпілотники, вбивши ще одну людину та поранивши сімох осіб.

  • Голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул повідомив, що у місті три дні поспіль триватиме жалоба за загиблими унаслідок ракетно-дронової атаки РФ по місту 4 квітня.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.