Колумбійський суд визнав, що пісня Karol G і J Balvin сексуалізує неповнолітніх

Джерело: AP

Високий суд Колумбії постановив, що пісня “+57”, записана торік музикантами J Balvin і Karol G, порушує права дітей, оскільки її текст сексуалізує неповнолітніх.

Суд зобов’язав Karol G, J Balvin та інших співаків, які брали участь у записі пісні “+57”, утримуватися від публікації музики, яка порушує права дітей і підлітків.

“Сексуалізація неповнолітніх перетворює їх на об’єкти бажання та наражає їх на ризики, які можуть вплинути на їхній розвиток”, – йдеться у висновку суду.

Як розповіли у виданні, пісня викликала суперечки в Колумбії одразу після прем’єри в листопаді 2024 року. Організації, які захищають права дітей, закликали видалити трек. Музичні критики також негативно оцінили пісню, а іспаномовний сайт Rolling Stone назвав її “катастрофою”.

Пісня, названа на честь телефонного коду Колумбії, розповідає про молоду жінку, яка ходить на вечірку, “попри те, що у неї є господар”. “Жінка, яка була гарячою мамою з 14 років”, заходить на дискотеку і починає пити алкоголь”, – йдеться в тексті пісні.

Торік Karol G перепросила за пісню у своєму обліковому записі в Instagram, зазначивши, що слова були “вирвані з контексту”. Але вона додала, що усвідомила, що їй “ще багато чому вчитися”.

J Balvin також приніс вибачення.

Після критики пісні на YouTube була опублікована нова версія треку “+57”, у тексті якої згадується жінка, яка була “гарячою мамою з 18 років”.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.

Європейський парламент розглядає можливість пришвидшення відмови від російського газу на один рік, до січня 2027 року. Про це свідчать документи, з якими ознайомилося агентство Reuters.

Міністр оборони України Денис Шмигаль представив оновлений склад своєї команди.

Від початку 2025 року в Україні відбувається близько 15 кібератак щодня. Основним джерелом кібератак залишається Росія.

З 1 серпня Укрзалізниця вводить обов’язкову верифікацію через “Дія.Підпис” при купівлі та поверненні квитків на низку популярних поїздів, що викликало обурення серед частини пасажирів, які не мають застосунку.