Зірка «Людини-павука» Віллем Дефо заспівав українську пісню в фільмі «Очі: Легенда Карпат»

Джерело: кінодистрибʼютор ADASTRA CINEMA/YouTube

Зірка “Носферату” та “Людини-павука”, американський актор Віллем Дефо заспівав українську народну пісню “Взяв би я бандуру” у фільмі “Очі: Легенда Карпат”.

24 квітня в український прокат вийде американський фантастичний пригодницький фільм Ісаї Саксона “Очі: Легенда Карпат”. Стрічка стане дебютним повнометражним проєктом Саксона.

Події картини розгортаються у вигаданому світі, натхненному українськими Карпатами. Головна героїня — дівчина Юля, яка виросла серед лісів та магічних створінь. На деяких – полюють, від деяких – тікають. Про особливих – створюють легенди. Юля знайомиться зі створінням на ім’я Очі та має допомогти йому повернутись додому.

У фільмі знялися Гелена Ценґель, Фінн Вулфгард, Емілі Вотсон та Віллем Дефо.

В опублікованому епізоді звучить українська народна пісня “Взяв би я бандуру”, яку виконує український оперний співак Андрій Кикоть, тоді як Дефо підспівує йому. У фільмі також можна почути “Русалоньку” у виконанні співачки Русі та пісню “Три поради” у виконанні Ліни Прохорової.

Віллем Дефо зіграв суперлиходія Нормана Осборна / Зеленого Гобліна у фільмах про супергероя “Людина-павук”, “Людина-павук 2”, “Людина-павук 3”, а також у фільмі кіновсесвіту Marvel “Людина-павук: Додому шляху нема”. Дефо відомий за ролями у стрічках “Види милосердя”, “Бідолашні створіння” та “Носферату”.

Німецькі урядовці блокують постачання Туреччині близько 30 винищувачів Eurofighter через арешт мера Стамбула Екрема Імамоглу — ключового політичного суперника президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Речник Пентагону Шон Парнелл підтвердив скорочення місії військ США в Сирії.

Поліція затримала ще двох підлітків, причетних до побиття українського військового у Києві 18 квітня.

Президент Франції Емманюель Макрон запросив науковців з усього світу приїхати працювати до Франції або Європи. Це відбулось на тлі того, як адміністрація президента США Дональда Трампа почала скорочувати фінансування університетів та науково-дослідних установ.

За даними двох досліджень, дитячі матраци та постіль виділяють токсичні хімічні речовини та антипірени, які призводять до порушення розвитку і гормональних порушень.