Нові правила «Оскара»: тепер члени кіноакадемії повинні переглядати усі номіновані фільми
Джерело: The Variety та Академія кінематографічних мистецтв і наук
Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила нові правила для майбутньої церемонії вручення кінопремії “Оскар”. Вперше, аби проголосувати за обраний фільм, членам кіноакадемії доведеться переглянути усі фільми у категорії.
“Відповідно до процедурних змін, члени Академії тепер повинні подивитись усі номіновані фільми у кожній категорії, щоб мати право голосувати у фінальному турі премії “Оскар””, – мовиться у повідомленні.
Стежити за тим, чи переглянули члени кіноакадемії фільм, будуть через стримінгову платформу Academy Screening Room. Якщо хтось з членів перегляне номіновану стрічку за межами платформи – на фестивалі, показах чи приватно – він повинен заповнити спеціальну форму і повідомити, де та за яких умов бачив фільм.
Повідомляється, що раніше такий процес перевірки застосувався для голосування за фільми у категоріях міжнародні, анімаційні та короткометражки. Однак відтепер правило стосуватиметься усіх категорій.
Також оголошено, що майбутня, 98-ма церемонія кінопремії “Оскар” відбудеться 15 березня 2026 року. Її у прямому етері транслюватиме телеканал ABC.
- Рада керівників американської Академії кінематографічних мистецтв і наук оголосила про створення номінації премії “Оскар” за досягнення в галузі постановки каскадерських трюків.
Синоптики попередили, що 24–25 квітня в Києві та області утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
107 років тому — 22 квітня 1918 року — армія Української Народної Республіки (УНР) під командуванням Петра Болбочана увійшла у Джанкой, розпочавши звільнення Криму від більшовиків.
Рішення Вінницького окружного адміністративного суду, яким визнано протиправною відмову лідеру “Євросолідарності” Петру Порошенку у перетині державного кордону, набрало законної сили 22 квітня, підтвердив адвокат нардепа Ігор Головань.
Офіційні представники США, України та Європи провели “змістовні” зустрічі з метою відновити мирні переговори після скасування поїздки держсекретаря США Марко Рубіо. Його відсутність викликала сумніви щодо прогресу у переговорах.
Влада німецької федеральної землі Бранденбург пригрозила вигнати посла Росії в Німеччині Сергія Нечаєва, якщо той з’явиться на урочистій церемонії, присвяченій річниці завершення Другої світової війни, повідомляє Bild із посиланням на заяву директора Фонду меморіалів Бранденбурга Акселя Дреколла.