Серед молоді у Китаї з’явився новий тренд: проживання в готелях замість орендованих квартир

Джерело: Sixth Tone

Молодь у Китаї відмовляється від орендованого житла, оскільки проживання в готелі набагато вигідніше та має більше переваг.

Торік місцеві ЗМІ опублікували матеріал про родину з восьми людей, яка постійно мешкає в розкішному готелі у провінції Хенань. Голові сім’ї вдалося отримати вигідну знижку від готелю. Відтак, він платив за номер з двома спальнями та великою вітальнею 140 доларів на день.

За словами чоловіка, це було вигідніше, ніж купувати чи винаймати житло. У ціну проживання в готелі також входить вартість електрики, опалення, водопостачання та місця для паркування.

Сьогодні такий тип проживання поширений серед китайської молоді. Вони стверджують, що це не тільки дешевше, а й загалом простіше. Зокрема, вони позбавлені спілкування з орендодавцями, а також не повинні підтримувати житло чистим. Серед мінусів – не можна робити ремонт та приготувати їжу.

24-річний професійний геймер Ху Вейвей розповів, чому живе в готелі. За словами чоловіка, він відчуває “соціальну тривожність”, а в готелі контактувати з людьми на постійній основі доводиться мало.

Окрім того, це фінансово вигідно. Він підрахував, що оренда однієї кімнати в квартирі у китайському місті Тяньцзіні коштує 1000 юанів на місяць (140 доларів). Окрема квартира коштувала б 2000 – 3000 юанів на місяць. А поселитися в готель на довгий термін можна за 2500 юанів (350 доларів).

Громадська організація “Справа Громад” оголосила про розіграш оригіналу малюнка “Ми і є фортифікації”, створеного художником-аніматором Fill Feaouill. Кошти, зібрані під час благодійної лотереї, підуть на закупівлю нових екскаваторів для потреб оборони. Ініціативу підтримав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, який особисто фінансує постачання техніки для будівництва фортифікаційних споруд.

Біотехнологічна компанія Colossal Biosciences зі США оголосила про намір повернути до життя гігантського моа – безкрилого птаха з Нової Зеландії, який зник через кілька століть після прибуття перших людей на острови. Висота цього птаха сягала трьох метрів, а задніми лапами він міг завдати серйозного удару.

У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.

Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.