Голова владної партії Грузії заявив, що йде з політики
Джерело: Эхо Кавказа
В Грузії голова владної партії “Грузинська мрія” Іраклій Гарібашвілі залишає посаду і йде з політики.
“Я більше не бачу необхідності залишатися на посаді голови партії і в політиці загалом, тому я ухвалив рішення залишити посаду голови “Грузинської мрії” і піти з політики. Я продовжу служити своїй країні з іншої позиції”, – сказав Гарібашвілі.
Гарібашвілі заявив, що продовжить діяльність у приватному секторі, а деталі стануть відомі пізніше. Він не уточнив, хто обійме посаду голови партії.
Чоловік також спростував можливість повернутися в політику в опозиції до “Грузинської мрії”.
Після приходу до влади “Грузинської мрії” Іраклій Гарібашвілі двічі обіймав посаду прем’єр-міністра, був міністром внутрішніх справ і міністром оборони. Після відходу з посади прем’єр-міністра, він обіймав посаду голови партії.
- 4 березня парламент Грузії, в якому засідають лише депутати від правлячої партії “Грузинська мрія”, схвалив законопроєкт, що фактично є перекладом американського Закону про реєстрацію іноземних агентів (Foreign Agents Registration Act) від 1938 року.
- Парламент Грузії, легітимність якого не визнає п’ята президентка країни Саломе Зурабішвілі, опозиція і значна частина громадськості, позбавив мандатів 49 опозиційних депутатів.
- 29 січня Парламентська Асамблея Ради Європи затвердила резолюцію, в якій запровадила санкції проти влади Грузії, вимагаючи організувати нові парламентські вибори під контролем ПАРЄ.
У 2025 році Україна очікує понад 39 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Надходження цих коштів підтверджено партнерами.
У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.
У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.
Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.
Меджліс кримськотатарського народу категорично відкидає будь-які пропозиції або дії, що можуть сприяти визнанню тимчасово окупованого Криму та Севастополя частиною Росії. Вищий представницький орган кримських татар підкреслює, що ці території є невіддільною частиною України у її міжнародно визнаних кордонах.