У «Армія+» запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових
Джерело: Міноборони
У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.
Міноборони повідомило, що цей курс – практичний гід із керування особистими фінансами в умовах військової служби. Він навчить планувати бюджет, заощаджувати, інвестувати та розуміти податки та страхування. Курс спеціально адаптований під потреби військових, враховуючи особливості їхніх доходів, пільг, ризиків та реальних життєвих ситуацій.
“Продовжуємо розширювати лінійку курсів, які стосуються не тільки бойової роботи, а й інших корисних тем. Нещодавно запустили навчання про історію України та систему DOT–Chain, а зараз – про фінансову грамотність, навички з якої сьогодні є дуже актуальними. Продовжуємо перетворювати Армія+ на екосистему, яка готова відреагувати на будь-який запит військового”, – зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Курс складається з 20 уроків, кожен з яких завершується тестом для перевірки знань. Після завершення всіх модулів учасники складають фінальний іспит, і після успішного його проходження отримують електронний сертифікат.
Загалом у “Армія+” доступні 10 освітніх курсів. Уже 70 800 військових беруть участь у курсах, з яких 28 500 успішно завершили принаймні один курс. У Міноборони відзначили, що найбільшим попит мають курси “Безпілотні системи. Основи БпЛА” та “Інформаційна стійкість. Кібербезпека”.
- У застосунку “Армія+” запроваджено нову програму для військових під назвою “Плюси”, яка надаватиме захисникам різноманітні преференції.
- У застосунку “Армія+” запустили новий сервіс для повернення на службу після самовільного залишення частини (СЗЧ).
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.