Каннський кінофестиваль оновив дрес-код для червоної доріжки
Джерело: The Hollywood Reporter
Незадовго до початку 78-го Каннського кінофестивалю оновлено дрес-код для відвідувачів заходу, який забороняє оголеність та об’ємні наряди.
“З міркувань пристойності оголеність заборонена на червоній доріжці, а також у будь-якій зоні фестивалю. Об’ємні наряди, зокрема з великим шлейфом, які заважають нормальному руху гостей та ускладнюють посадку гостей у залі, не допускаються”, – мовиться в офіційному повідомленні.
Зазначається, що тих, хто порушить дрес-код, не допускатимуть до участі у заході.
Відповідаючи на коментарі видання, представник Каннського кінофестивалю підтвердив, що дрес-код оновили, щоб відобразити “певні правила, які діють вже давно” і метою нового дрес-коду є не регулювання нарядів, а “заборона повної оголеності” відповідно до структури фестивалю та французьких законів.
Варто зауважити, що зірки, які прибували на кінофестиваль у Каннах, останніми роками обирали прозорі плаття. Серед них – Ель Фаннінг, Белла Хадід та Кендалл Дженнер. У 2022 році гостя фестивалю на червоній доріжці зняла плаття на знак підтримки України.
Невідомо, який саме випадок змусив змінити оновити правила дрес-коду для фестивалю. Востаннє ця тема активно обговорювалась після того, як на Греммі дружина Каньє Веста Б’янка Цензорі позувала фактично голою – у прозорому платті.
Каннський кінофестиваль відомий своїми суворими співробітниками служби безпеки щодо дрес-коду, насамперед для показів у Великому театрі Люм’єр. Для них обов’язкові чорна краватка та вечірній одяг, зокрема смокінги та довгі плаття, тоді як короткі плаття, костюми, штани з топом, метелики, костюми інших кольорів, великі сумки тощо – заборонені.
Оновлені правила викликають кілька питань: наскільки їх дотримуватимуться та чи будуть покарані за порушення світові зірки та відомі моделі.
- Українська модель Сава Понтійська подала до суду на організаторів Каннського кінофестивалю. Вона стверджує, що на червоній доріжці на неї напала жінка-охоронець заходу.
Біотехнологічна компанія Colossal Biosciences зі США оголосила про намір повернути до життя гігантського моа – безкрилого птаха з Нової Зеландії, який зник через кілька століть після прибуття перших людей на острови. Висота цього птаха сягала трьох метрів, а задніми лапами він міг завдати серйозного удару.
У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.