В Овальному кабінеті з’явилася статуя, що зображує Трампа після замаху

Джерело: The Daily Beast

В Овальному кабінеті з’явилася статуетка, що зображує замах на президента США Дональда Трампа в Батлері, штат Пенсильванія.

Як зазначається, невелика скульптура встановлена на столику поруч зі знаменитим столом “Резолют”. Вона зображує момент, коли Трамп підняв кулак у повітря і почав скандувати “бийся, бийся, бийся”, після того, як куля зачепила його вухо 13 липня 2024 року.

Скульптура також зображує американський прапор і агентів Секретної служби, включно з режисером Шоном Карраном, який проводжає Трампа зі сцени.

Згідно з повідомленням, автор статуї, художник Стен Воттс, планує створити триметрову версію цього моменту з бронзи.

20 травня Верховна представниця ЄС із закордонних справ Кая Каллас повідомила, що міністри закордонних справ країн Європейського Союзу погодили контракт на 5,5 мільйона євро для підтримки діяльності “Радіо Свобода”.

Молоде лосеня, котре напередодні збив автомобіль у Підмосков’ї, померло під час операції. Серце тварини не витримало наркозу. Раніше російські фахівці спромоглися приспати його лише з третьої спроби, зазначивши, що перші два дротики із седативним препаратом тварина проігнорувала.

Сенатори США Чак Грасслі (республіканець) та Емі Клобучар (демократка) очолили групу з семи законодавців, котрі спільно подали двопартійну резолюцію з вимогою повернути усіх викрадених росіянами українських дітей до підписання будь-якої остаточної мирної угоди стосовно війни Росії проти України.

У США зростає занепокоєння щодо недостатньої жорсткості президента Дональда Трампа у ставленні до Росії. Згідно з опитуванням Harvard CAPS/Harris Poll, 59% американських виборців вважають, що глава Білого дому недостатньо рішучий у протистоянні з господарем Кремля Володимиром Путіним.

Державний секретар США Марко Рубіо під час слухань у Комітеті з міжнародних відносин пояснив, що причина продовження російсько-української війни у тому, що Росія хоче те, що їй не належить, тоді як Україна прагне повернути втрачені території засобами, які можуть бути недосяжні військовим шляхом.