Проти PAC Маска подано позов через невиплату коштів підписантам протрампівської петиції

Джерело: Reuters

Згідно з колективним позовом, поданим до федерального суду, Комітет політичної дії (PAC) Ілона Маска не виконав обіцянку виплатити зареєстрованим виборцям у “хитких” штатах обіцяні кошти за підписання протрампівської петиції або за залучення інших підписантів під час виборів у США минулого року.

Як зазначається, Комітет політичної дії Маска, відомий як America PAC, підтримував республіканця Дональда Трампа у боротьбі проти кандидата від демократів — віцепрезидентки Камали Гарріс.

У період перед виборами в листопаді Маск запропонував виборцям у семи “хитких” штатах $47, а згодом — $100 за підписання петиції на підтримку Першої та Другої поправок до Конституції США. Зареєстрованим виборцям також обіцяли виплати за залучення інших осіб, які підпишуть цю петицію в цих семи штатах.

Троє позивачів — жителі Пенсильванії, Невади та Джорджії — стверджують, що America PAC порушив договір, не виплативши обіцяні суми в повному обсязі. Позов, поданий 8 травня у Філадельфії, прагне представляти інтереси всіх, хто підписав або залучив когось до підписання петиції й не отримав повної оплати.

Маск поки що не прокоментував ситуацію.

Крім того, його PAC обіцяв щодня розігрувати $1 мільйон серед тих, хто підписав петицію на підтримку конституційних гарантій свободи слова та права на володіння зброєю. Окремий колективний позов стверджує, що цей розіграш був шахрайством.

Сьогодні, 19 липня, чемпіон світу за версіями WBA, WBO, WBC та IBO у надважкій вазі Олександр Усик проведе бій з володарем титулу IB Даніелем Дюбуа за титул абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.

У ніч на 19 липня в Празі сталася пожежа в пологовому будинку. Із будівлі евакуювали понад 30 людей, серед них були немовлята.

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким затвердив персональний склад Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

Голлівудський актор Джонні Депп презентував у лондонській галереї Castle Fine Art нову колекцію картин під назвою “Впусти світло”.

Непал заборонив месенджер Telegram, посилаючись на зростання кількості випадків онлайн-шахрайства та відмивання грошей.