Туреччина заборонила використання зображень ув’язненого мера Стамбула

Джерело: Bloomberg
Прокуратура Стамбула наказала видалити весь контент із зображеннями, аудіо- і відеозаписами заарештованого мера Стамбула Екрема Імамоглу з громадського транспорту, посилаючись на занепокоєння щодо політичної пропаганди.
Цей наказ слідує за попередньою директивою про зняття його плакатів по всьому місту.
Це сталося через кілька днів після того, як десятки тисяч прихильників Імамоглу з опозиційної Республіканської народної партії (РНП) провели мітинг у місті, вимагаючи його звільнення і критикуючи розслідування як політично вмотивоване.
Це посилює правове і політичне протистояння між урядом і опозицією, оскільки президент Реджеп Таїп Ердоган наполягає на прийнятті нової конституції, відкидаючи заклики до проведення дострокових виборів.
Імамоглу заарештували у березні за звинуваченням у хабарництві, яке він заперечує. Його партія звинувачує Ердогана у використанні судової системи, щоб перешкодити Імамоглу брати участь у виборах, що влада також заперечує.
- The Times вказує, що завдяки переговорам в Туреччині президент країни Реджеп Таїп Ердоган перетворився з вигнанця на миротворця.
- Німецькі урядовці блокують постачання Туреччині близько 30 винищувачів Eurofighter через арешт мера Стамбула Екрема Імамоглу — ключового політичного суперника президента Реджепа Таїпа Ердогана.
Мешканець Норвегії Йоган Хельберг прокинувся ранком і побачив, що величезне контейнерне судно врізалося в сад на його ділянці, сівши на мілину.
Триває 1187-ма доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 989 тисяч осіб.
Принцеса Єлизавета, 23-річна майбутня королева Бельгії, потрапила під заборону на навчання іноземних студентів у Гарварді, яку напередодні запровадила адміністрація Білого дому.
Наступного тижня мешканці штату у Мексиці голосуватимуть на суддівських виборах. Серед кандидатів — Леопольдо Чавес, який провів майже шість років за ґратами за контрабанду чотирьох кілограмів метамфетаміну у 2015 році.
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що країна може розглянути відновлення військового призову вже з наступного року, якщо не вдасться набрати необхідну кількість добровольців до лав збройних сил.