У Китаї хочуть обмежити неповнолітніх користуванням телефоном не більше двох годин на день

Джерело: CNN

Китай пропонує нові заходи для обмеження кількості часу, який діти та підлітки можуть проводити за своїми телефонами, оскільки країна спрямована на боротьбу з Інтернет-залежністю та намагається культивувати “добру мораль” і “соціалістичні цінності” серед неповнолітніх.

Пропозиція, оприлюднена Управлінням кіберпростору Китаю, вимагатиме, щоб усі мобільні пристрої, програми та магазини додатків мали вбудований “проміжний режим”, який обмежував би щоденний екранний час до двох годин на день в залежності від вікової групи.

Китай прагне обмежити час перебування дітей перед екраном і зменшити їх вплив на “небажану інформацію”.

Згідно з проєктом правил діти та підлітки автоматично бачитимуть закриття онлайн-додатків, коли закінчаться відповідні часові обмеження. Їм також буде запропоновано “контент на основі віку”.

Ніхто молодше 18 років не зможе отримати доступ до своїх екранів з 22:00 до 06:00.

Діти до восьми років зможуть користуватися телефоном лише 40 хвилин на день, а діти віком від 8 до 16 років 1 годину. Підліткам від 16 до 18 років буде дозволено користування телефоном дві години в день.

Усі вікові групи отримають нагадування про відпочинок після використання пристрою більше ніж 30 хвилин.

Батьки зможуть скасовувати часові обмеження.

Китай має одну з найбільших у світі баз інтернет-користувачів: приблизно 1,07 мільярда людей у країні з населенням 1,4 мільярда мають доступ до Інтернету, згідно з даними Китайського інформаційного центру Інтернет-мережі. Станом на грудень приблизно кожному п’ятому користувачеві було 19 років або менше.

Колишнього нардепа Олексія Кучера обрали головою наглядової ради держкомпанії “Ліси України”.

2 квітня президент США Дональд Трамп запровадив надзвичайний економічний стан, надавши собі широкі повноваження для встановлення мит.

Служба зовнішньої розвідки України фіксує перехід у гостру фазу ворожої інформаційної операції, яку веде РФ проти України. Зауважується, що мета – ліквідувати українську державність не на полі бою, а “у головах людей”: через делегітимізацію української влади, знецінення демократичних інституцій та нав’язування зовнішнього політичного сценарію з ознаками контрольованої капітуляції.

Президент США Дональд Трамп 2 квітня повідомив, що запроваджує взаємні мита на товари з усіх країн у 10%.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що у межах Bring Kids Back UA вдалося повернути ще одинадцятьох дітей з тимчасово окупованих територій та території РФ.