У США пасажири аеропортів більше не зніматимуть взуття під час перевірки безпеки
Джерело: CNN
Управління транспортної безпеки Сполучених Штатів (TSA) більше не вимагатиме від пасажирів аеропортів знімати взуття на контролі безпеки.
Як розповіли в агенції, правило існувало майже двадцять років. За словами міністерки внутрішньої безпеки країни Крісті Ноем, нововведення набуває чинності негайно.
“Ми хочемо покращити досвід подорожей, але при цьому зберегти стандарти безпеки та подбати про захист людей. Пасажири все одно проходитимуть кілька етапів перевірки, включно з ідентифікацією”, — пояснила вона.
Процедуру переглядали ще за адміністрації Джо Байдена, однак посадовиця зазначила, що ініціатива щодо її скасування належить президенту Дональду Трампу. Також готують й інші зміни — якщо їх можна буде впровадити без ризиків, додала Крісті Ноем.
Згідно з повідомленням, пасажири американських аеропортів були зобов’язані знімати взуття з 2006 року, після терактів і спроб підриву літаків. Зокрема, у грудні 2001 року 29-річний Річард Рід намагався привести в дію вибухівку, вмонтовану в підошву його взуття, на рейсі Париж — Маямі.
“За ці 20 років технології безпеки суттєво змінилися. TSA теж змінилася”, — наголосила міністерка, додавши, що управління тепер має нові сканери, а персонал збільшився.
- У найбільшому аеропорту Іспанії “Мадрид-Бархас” стрімко зростає кількість безхатченків, які використовують будівлю як притулок.
У центральних регіонах Південної Кореї через сильні зливи загинули двоє людей, близько 1000 осіб евакуювали.
17 липня Верховна Рада проголосувала за призначення Юлії Свириденко на посаду прем’єр-міністерки України.
Міністерство закордонних справ Литви передало Білорусі ноту протесту через дрон “Гербера”, що порушив повітряний простір країни.
Антикорупційні рейди проти відомих українських діячів та кроки, спрямовані на підтримку лоялістів на керівних посадах, призвели до звинувачень у тому, що уряд президента Володимира Зеленського крокує до авторитаризму.
Президент США Дональд Трамп заявив, що планує надіслати один лист понад 150 країнам, у якому повідомить, які тарифні ставки на них чекатимуть.