На Львівщині 12 дітей отруїлися у готельному комплексі: їх ушпиталили

Джерело: Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА

У селищі Славське на Львівщині у готельно-ресторанному комплексі отруїлися 12 дітей. Їх ушпиталили до інфекційного відділення.

Згідно з повідомленням, у неділю, 17 серпня, близько десятої вечора від Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшла інформація про шпиталізацію дітей в інфекційне відділення Стрийської міської лікарні. Попередньо у дітей діагностували гостру кишкову інфекцію.

За даними поліції Львівщини, до медзакладів доставили 12 пацієнтів – мешканців Харкова, Черкас, Івано-Франківська та Рівного віком від 8 до 15 років.

Їхній стан лікарі оцінюють як стан середньої важкості. Діти перебували на відпочинку в готелі “Карпатський затишок”.

Нині хворим надають необхідну медичну допомогу. Причину отруєння з’ясовують.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді:

  • штрафу від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • арешту на строк до шести місяців;
  • обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування. Правоохоронці встановлюють обставини події. Також призначені експертизи.

СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.

Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.

У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.

Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.

У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.