Частина Сум залишилася без електропостачання після нічної атаки РФ
Джерело: начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко
Унаслідок нічної російської атаки частина Сум залишилася без електропостачання.
Начальник Сумської МВА повідомив, що енергетики вже працюють над відновленням електропостачання.
Усі об’єкти водоканалу в місті знеструмлені, але переведені на аварійно-резервне живлення.
Сьогодні вода у Сумах подаватиметься за графіком та з пониженим тиском: з 5:00 до 10:00 і з 18:00 до 22:00.
Заклади охорони здоров’я у Сумах зі світлом, залучені резервні джерела електроенергії.
За словами Кривошеєнко, у місті наразі курсують 18 автобусів та 7 тролейбусів на автономному ходу. Графік руху оновлюється, найближчим часом на маршрути планують випустити додаткові автобуси.
Очільник МВА зазначив, що всі служби працюють над якнайшвидшим відновленням критичних послуг.
- Зранку, 26 серпня, російські війська атакували Шосткинську громаду на Сумщині. Троє людей поранені.
У Чернівецькій області на річці Дністер зникло четверо осіб, з яких троє дітей. Тривають їхні пошуки.
Джерело: Reuters У Венесуелі стались два потужних землетруси, які пошкодили будівлі у столиці Каракасі. Вчені…
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.
За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.