Олівія Родріго розкритикувала адміністрацію Трампа за використання її музики без дозволу

Джерело: billboard
Співачка Олівія Родріго розкритикувала адміністрацію Трампа за те, що Білий дім та міністерство внутрішньої безпеки використали її пісню для одного зі своїх відео.
Відео було опубліковано у спільному дописі відомств 4 листопада. Для фону було обрано пісню “All-American Bitch”, а в самому ролику показано, як співробітники міграційної і митної поліції США затримують і депортують людей.
Далі показано, як мігранти добровільно сідають на рейси, організовані міністерством внутрішньої безпеки, посміхаючись та показуючи великий палець вверх.
“Ідіть зараз і самостійно депортуйтесь з допомогою застосунку CBP Home. Якщо ви цього не зробите, ви зазнаєте наслідків”, – мовиться у підписі до відео.
Олівія Родріго залишила коментар під цим постом.
“Ніколи не використовуйте мої пісні для просування своєї расистської, розпалюючої ненависть пропаганди”, – написала вона.
Співачка і раніше виступала відкрито проти Дональда Трампа, а торік на виборах підтримувала його опонентку Камалу Гарріс.
Родріго також критикувала жорсткий підхід американського президента щодо боротьби з мігрантами.
“Я все життя прожила у Лос-Анджелесі і глибоко розчарована цими жорсткими депортаціями моїх сусідів при нинішній адміністрації”, – написала вона влітку.
Це не вперше адміністрація Трампа використовує музику без дозволу виконавця.
Зокрема нещодавно Кенні Логгінс розкритикував Трампа за використання його пісні “Danger Zone” у створеному ШІ відео, де він виливає фекалії на протестувальників.
Також фанати Тейлор Свіфт розкритикували Білий дім за створення тікток-сету під пісню виконавиці “The Fate of Ophelia”. Сама Свіфт не коментувала ситуацію, але зважаючи на її давню історію інцидентів з Трампом, навряд чи вона давала дозвіл на використання своєї пісні.
- Команда Трампа виклала в соцмережах відео, в якому грає пісня Тейлор Свіфт, яка підтримала Камалу Гарріс.
Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.
Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.
“Рада миру” щодо Гази, створена за ініціативою Дональда Трампа, збереться 30 червня на Кіпрі, щоб обговорити подальшу стратегію. За словами посадовців, робота структури сповільнилася через війну з Іраном, проблеми з фінансуванням і невизначеність щодо її міжнародного статусу.
Міністр оборони Ізраїлю Ісраель Кац заявив, що США наразі не вимагають від Тель-Авіва виведення військ із південного Лівану. Така заява пролунала на тлі переговорів у Вашингтоні, де Ліван наполягає на поверненні контролю над своїми південними територіями.
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна продовжує відповідати на російські атаки по містах і селах ударами по об’єктах, які забезпечують війну РФ. За його словами, українські сили вже уражають арсенали, виробництва, логістику, енергетичні й комунікаційні об’єкти ворога.