Rheinmetall відкрив гібридний завод в Угорщині
Джерело: пресслужба Rheinmetall
Німецька збройова компанія Rheinmetall відкрила завод у місті Сегед, Угорщина.
Це перший великий гібридний об’єкт Rheinmetall за межами Німеччини, який об’єднує цивільну та оборонну діяльність групи під одним дахом. Завод управляється підрозділами енергетичних систем та електронних рішень Rheinmetall.
Компанія Rheinmetall вже інвестувала понад 34 мільйони євро в новий завод, а загальний планований обсяг інвестицій у створення нових виробничих потужностей у Сегеді становитиме 69 мільйонів євро. Це включає різні складальні лінії, які задовольнять попит на компоненти для електромобільності. Уряд Угорщини підтримує ці інвестиції через Угорське агентство з просування інвестицій (HIPA).
Загальна площа об’єкта становить 84 000 квадратних метрів, площа виробничих приміщень – понад 15 000 квадратних метрів, зокрема 8 600 квадратних метрів виробничих цехів. До 2030 року поступово буде створено понад 300 робочих місць для висококваліфікованих працівників. Наразі вже заповнено понад 60 посад.
- Найбільший у Європі німецький оборонний концерн Rheinmetall 4 листопада заклав перший камінь майбутнього заводу з виробництва боєприпасів у місті Байсогала в Литві. Підприємство, котре випускатиме 155-міліметрові артснаряди — основний калібр у країнах НАТО, — планують запустити у середині 2026 року.
- У НАТО вперше підтвердили, що Росія намагалась вбити керівника німецького оборонного концерну Rheinmetall Арміна Паппергера.
У Вроцлаві блискавка влучила у мультимедійний фонтан під час грози – інцидент зафіксували камери спостереження.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав рішення Кароля Навроцького про позбавлення Володимира Зеленського ордена Білого Орла “неадекватним”, заявивши, що воно фактично принизило українського президента.
Рятувальники у Венесуелі врятували собаку, яка опинилася під завалами після серії землетрусів, що спричинили масштабні руйнування в окремих районах країни.
Студентку Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліану Казнодій, яка 21 червня під час маршу “КиївПрайд” топтала прапори ЛГБТІК+, звільнили з роботи у б’юті-барі G × KYIV.
Власниця собаки, яку викрали ймовірно представники ТЦК та СП після нападу на її чоловіка під час вигулу тварини в Одесі, розповіла деталі інциденту та стан собаки після повернення.