Російського дипломата не пустили на підготовчі зустрічі перед G20 – росЗМІ
Джерело: росЗМІ
Члена російської делегації, попри наявність акредитації, візи та бейджа учасника, не допустили до весняних зустрічей МВФ та Світового банку у Вашингтоні напередодні саміту G20.
Виявилося, що не пройдено етапи погодження, — поскаржився заявив директор департаменту економічного співробітництва МЗС РФ Дмитро Біричевський, назвавши інцидент демонстрацією неспроможності американської сторони виконувати функції країни-організатора.
За його словами, Росія висловила США демарш двосторонніми каналами та сподівається, що ситуація вплине на Вашингтон. Інакше, зазначив дипломат, Москва може вдатися до “жорсткіших заходів, зокрема до бойкоту заходів”.
Ім’я представника РФ не розголошується. За даними сайту Світового банку, російську делегацію на квітневих зустрічах очолював заступник міністра фінансів Іван Чебесков. До її складу також входили представники Мінфіну, МЗС і Центробанку.
Саміт G20 запланований на грудень в Маямі. 23 квітня заступник глави МЗС РФ Олександр Панкін повідомив, що глава РФ Володимир Путін отримав запрошення на захід. Водночас, за даними The Washington Post, офіційного запрошення главі Кремля не надсилали, втім, президент Дональд Трамп “дав зрозуміти”, що участь Росії “вітається”. За словами джерела газети, Росія як член G20 буде запрошена на міністерські зустрічі та саміт лідерів.
Президент США Дональд Трамп повідомив, що не запрошував російського президента Володимира Путіна на саміт G20 у Маямі, однак додав, що його присутність була б “дуже корисною”.
- Прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні розкритикувала намір адміністрації США Дональда Трампа запросити російського диктатора Володимира Путіна на саміт G20 у Маямі.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.