Правління медіакомпанії Bloomberg перейде в руки екскерівника Банку Англії Марка Карні – ВВС

Джерело: BBC
Колишнього главу Банку Англії Марка Карні призначили головою нової ради директорів американської фінансової інформаційної та медіакомпанії Bloomberg.
Як розповіли у службі, посилаючись на електронний лист засновника фірми, 81-річного Майкла Блумберга, адресованого співробітникам компанії, керівник відділу продуктів Bloomberg Влад Клячко, своєю чергою, зайняв посаду генерального директора у межах масштабної перестановки в керівництві агентства.
Відомо, що раніше Карні працював разом з Блумбергом над проєктами, пов’язаними з кліматом.
Зазначено, що підвищення Клячка відбулося на тлі збільшення кількості припущень щодо планів наступника в компанії. У результаті перестановки більше нових членів правління буде призначено “в короткий термін”, а вже чинні члени займуть почесні посади.
Електронний лист Блумберга, про який вперше повідомив веб-сайт The Information, також містив інформацію, що засновник залишиться у фірмі та “нікуди не піде”.
Очікується, що Карні продовжить своє перебування на посаді голови правління канадської інвестиційної компанії Brookfield Asset Management.
У виданні зауважили, що Карні, який зараз є спеціальним посланником ООН з питань кліматичних заходів і фінансів, став очільником Банку Англії в липні 2013 року і залишив цю посаду в березні 2020 року. До цього він був головою центрального банку своєї країни, Банку Канади.
Водночас він займав посади у фінансовому департаменті канадського уряду та інвестиційному банку Уолл-стріт Goldman Sachs.
Своєю чергою, Блумберг, який був мером Нью-Йорка з 2002 по 2013 рік, заснував компанію Bloomberg LP у 1981 році. Мультимільярдер-філантроп вирішив повернутися в компанію в 2014 році, прийнявши керівництво фірмою від тодішнього виконавчого директора Деніела Доктороффа.
Окрім цього, Блумберг балотувався на пост президента США від Демократичної партії у 2020 році, перш ніж вийти з перегонів через три місяці.
За даними журналу Forbes, його власність оцінюється в понад 96 мільярдів доларів (75,2 мільярда фунтів).
- Сервіс PayPal Holdings Inc. оголосив про призначення Алекса Крісса новим генеральним директором компанії.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.