У тимчасово окупованому Севастополі ввели обмеження електропостачання
Джерело: Михайло Развожаєв
У тимчасово окупованому Севастополі запровадили режим тимчасового обмеження електропостачання.
Про це повідомив так званий “губернатор” тимчасово окупованого Севастополя Михайло Развожаєв.
“За вказівкою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ “СО ЄЕС”) у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання. Цей захід є вимушеним. Він необхідний для усунення перевантаження електричних мереж за межами нашого регіону, щоб не допустити аварії в усій енергосистемі”, – заявив Розвожаєв.
Він повідомив, що точного погодинного графіку відключень за адресами наразі немає та пояснив це тим, що рішення про обмеження ухвалив системний оператор.
За його словами, відключення здійснюватимуться точково та за необхідності.
“Прошу вас з розумінням поставитися до цих тимчасових труднощів. Як тільки надійде команда про зняття обмежень, електропостачання буде відновлено в повному обсязі. По можливості постарайтеся зараз зменшити навантаження на мережу та не використовувати потужні електроприлади”, – додав “губернатор” Севастополя.
- У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
- Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.
Російські окупанти атакували залізницю у двох областях України. Є жертва.
Російські окупанти завдали повторного удару по вогнеборцях у Глухівській громаді на Сумщині під час гасіння пожежі, що виникла після ворожої атаки на складське приміщення.
Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.
Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.