Кількість загиблих внаслідок землетрусу у Марокко зросла до понад 800

Джерело: CNN

За останніми даними, кількість жертв потужного землетрусу у Марокко (Африка) зросла до 820 осіб.

За даними МВС країни, ще 672 особи поранені, з яких 205 – у критичному стані.

Землетрус магнітудою 6,8 бала, який стався у Марокко ввечері 8 вересня, став одним із найпотужніших землетрусів у країні за останні роки.

За даними геологічної служби США, епіцентр землетрусу був у горах Високого Атласу, що за 72 км на південний захід від Марракеша – міста з населенням близько 840 000, яке дуже популярне серед туристів.

Землетрус трапився після 23:00 за місцевим часом на глибині 18,5 км.

У Геологічній службі США зауважили, що землетруси у цьому регіоні є рідкісними, проте не несподіваними. Зазначається, що з 1900 року тут не фіксували землетруси магнітудою в понад 6 балів. Водночас було дев’ять землетрусів магнітудою понад 5 балів.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.