На півдні Туреччини стався землетрус магнітудою 5,5 бала

Джерело: Daily Sabah.

Сьогодні, 25 липня, на півдні Туреччини, у провінції Адана стався землетрус магнітудою 5,5 бала.

За даними Управління з ліквідації наслідків стихійних лих та надзвичайних ситуацій (AFAD), епіцентр підземних поштовхів був у районі міста Козан. Землетрус стався на глибині 11,27 км.

Підземні поштовхи, що відчувалися місцевими мешканцями в центрі міста і прилеглих районах, викликали паніку серед жителів, які вибігли на вулиці.

За попередніми даними, вагомих руйнувань і жертв не зафіксовано.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, після підземних поштовхів магнітудою 5,5 бала сталися три незначні афтершоки. Землетрус відчувався також у сусідніх провінціях Діярбакир, Ґазіантеп, Османіє і Мерсін.

Землетрус в Адані стався через п’ять з половиною місяців після двох руйнівних землетрусів, які вразили значну частину південно-східного регіону країни й призвели до загибелі щонайменше 50 тисяч осіб.

 У НЕК Укренерго повідомили, що 24 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби. Зокрема з 8:00 до 20:00 і з 22:00 до 24:00 діятиме одна черга відключень.

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями.