Ексгендиректор Google відмовився від придбання яхти підсанкційного російського олігарха Гур’єва – Bloomberg

Джерело: Bloomberg

Колишній генеральний директор Google Ерік Шмідт вирішив відмовитися від купівлі яхти Alfa Neroс російського олігарха Андрія Гур’єва, який перебуває під санкціями.

Як пояснили у виданні, Шмідт придбав яхту на аукціоні за $67,6 млн, проте цю угоду оскаржила в суді донька Гур’єва. Тож він був змушений відкликати свою заявку.

Від лютого 2022 року яхта стояла в одному з портів Антигуа та Барбуди. За даними місцевої влади, “судно було кинуте без нагляду”.

ДОВІДКОВО. Мінфін США запровадив санкції проти російського мільярдера Гур’єва через російське повномасштабне вторгнення на територію України. Хоча він заперечував, що є власником яхти, його донька Юлія Гур’єва-Мотлохова пізніше виступила з заявою про право власності на судно.

Шмідт обіймав посаду генерального директора Google з 2001 до 2011 року. Згодом він очолив раду директорів Google, а у 2015 році – нову материнську компанію Alphabet. У 2018 році пішов з посади.

Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.

Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.

Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.

Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.

Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.