Криптобіржа Binance виходить з ринку Росії

Джерело: Bloomberg

Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance заявила, що вийшла з російського бізнесу, продавши його компанії CommEX.

“Дивлячись у майбутнє, ми усвідомлюємо, що робота в Росії несумісна зі стратегією Binance щодо відповідності вимогам”, – написав Ноа Перлман, головний спеціаліст Binance.

Прессекретар Binance Саймон Метьюз сказав, що компанія не буде “зберігати жодного варіанту викупу акцій бізнесу” в Росії.

“Ані Binance, ані його керівники не мають акцій або розподілу прибутку з CommEX. Щоб забезпечити плавний процес для наявних російських користувачів, процес виходу триватиме до одного року”, – додав Метьюз.

Міністерство юстиції США розслідує діяльність Binance, щоб визначити, чи криптобіржа допомагала росіянам незаконно обходити санкції та переказувати кошти. Розслідування включає перевірку того, чи Binance або офіційні особи компанії не порушили санкцій, пов’язаних із вторгненням Росії в Україну. 

Двоє керівників, відповідальних за російський бізнес, цього місяця заявили, що залишили Binance.

На території Росії заборонено платежі в криптовалюті, а також обмін цифровими активами. Однак російські громадяни та компанії можуть вільно використовувати офшорні криптоплатформи як розрахунковий інструмент для переказу коштів за кордон і отримання коштів з-за кордону.

У ніч проти 25 листопада російські війська на човнах здійснили висадку через річку Оскіл південніше Новомлинська на Харківщині.

У ніч проти 25 листопада російські війська атакували столицю безпілотниками. Внаслідок чергового ворожого обстрілу у Деснянському районі загорівся балкон, тоді як у Дарницькому – уламки БпЛА впали на приватну забудову.

У Білому домі нещодавно розглядали можливість публічного заклику до офіційного запрошення України до НАТО, проте вирішили поки що цього не робити.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22.00 24 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 198 бойових зіткнень.

Литва забезпечить фінансування виробництва українських далекобійних безпілотників. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння підписали у Вільнюсі між міністром оборони Рустемом Умєровим та міністром оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом.