Німецька держкомпанія досі торгує скрапленим російським газом – Bloomberg
Джерело: Bloomberg
Німецька державна компанія досі продає скраплений російський газ, відправляючи його до Індії.
“SEFE GmbH – колишня дочірня компанія “Газпрому” – відправляє російський скраплений газ, відповідно до контракту, укладеного до того, як минулого року Німеччина націоналізувала компанію. Вантаж, який не підпадає під міжнародні санкції, прямує до Індії”, – йдеться у повідомленні.
Як розповіли у виданні, порушення контракту може обійтися німецьким платникам податків у щонайменше 10 млрд євро.
“На переконання поінформованих співрозмовників, ця ціна настільки висока, що подібний крок видається малоймовірним”, – зазначили в агентстві.
При цьому вказано, що ця сума враховує приблизні штрафи й компенсації, які Росія зможе отримати, якщо виграє міжнародний арбітраж проти компанії.
- Уряд Німеччини зазнає критики своїх енергетичних зв’язків з компанією, яка знову починає торгівлю скрапленим природним газом з Росією.
Громадська організація “Справа Громад” оголосила про розіграш оригіналу малюнка “Ми і є фортифікації”, створеного художником-аніматором Fill Feaouill. Кошти, зібрані під час благодійної лотереї, підуть на закупівлю нових екскаваторів для потреб оборони. Ініціативу підтримав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, який особисто фінансує постачання техніки для будівництва фортифікаційних споруд.
Біотехнологічна компанія Colossal Biosciences зі США оголосила про намір повернути до життя гігантського моа – безкрилого птаха з Нової Зеландії, який зник через кілька століть після прибуття перших людей на острови. Висота цього птаха сягала трьох метрів, а задніми лапами він міг завдати серйозного удару.
У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.