«Укрзалізниця» інтегрувала «Дію» у свій застосунок для верифікації акаунтів

Джерело: “Укрзалізниця” та Мінцифри

“Укрзалізниця” впроваджує верифікацію акаунтів через “Дія.Підпис” для повернення квитків онлайн та боротьби з перекупниками.

Відтак, у черговому оновленні застосунку “Укрзалізниці” користувачам стала доступною верифікація акаунту за допомогою “Дія. Підпису”. Це дозволить розширити спектр можливих дій для верифікованих користувачів, а також є ще одним кроком на шляху до приборкання перекупів.

Відтепер придбання квитків через застосунок на найзатребуваніший поїзд №67/68 “Київ – Варшава” доступно тільки тим користувачам, які пройшли верифікацію акаунту через “Дію”.

Крім того, такі користувачі також зможуть в один клік повертати придбані в застосунку квитки на всі міжнародні рейси: більше ніякого претензійного повернення та папірців, верифіковані акаунти не матимуть цих обмежень.

Верифікація акаунтів через “Дія.Підпис” дасть змогу відстежувати потенційних перекупників і після перевірки блокувати їхні акаунти. Обліковий запис отримає відповідне маркування, і користувач не зможе купувати квитки на поїзд “Київ – Варшава” та повертати їх онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій.

Як верифікувати акаунт з “Дія.Підписом” під час купівлі квитка:

  • у застосунку “Укрзалізниці” виберіть потяг №67/68 “Київ – Варшава”;
  • підтвердьте особу з “Дія.Підписом”;
  • виберіть вагон і місце;
  • введіть дані про пасажира. Якщо купуєте квиток для себе – достатньо натиснути на кнопку з вашими даними після верифікації, яка розташована вище полів. Якщо для родича – власноруч заповніть його ім’я та прізвище;
  • оплачуєте квиток зручним способом.

Це все – квиток придбано.

Верифікація акаунту через “Дія.Підпис” ставатиме доступною користувачам поступово, після оновлення застосунку.

Нагадаємо, “Дія.Підпис” – це кваліфікований електронний підпис, який можна активувати за секунди у застосунку “Дія”. Для цього потрібно мати хоча б один з біометричних документів у “Дії”: ID-картку, закордонний паспорт або посвідку на проживання.

За весь час українці скористалися “Дія.Підписом” понад 20 млн разів.

У квітні розпочалася нова освітня програма UK-Ukraine School Partnerships, яка об’єднує українські та британські школи в довготривалі партнерства навколо теми “Радощі читання”. Мета — сприяти міжкультурному діалогу, удосконаленню мовних і комунікаційних навичок, а також розвитку співпраці між учнями та вчителями обох країн.

Один із засуджених за вбивство бахмутського активіста Артема Мирошниченка самовільно залишив військову частину, до якої його направили після умовно-дострокового звільнення з місць позбавлення волі внаслідок підписання контракту із ЗСУ, повідомив брат загиблого, Сергій Мирошниченко.

Адміністрація Дональда Трампа не пропонує “розумних ідей” для завершення війни проти України через сформований “антиросійський настрій” на Заході, заявив помічник глави Росії Юрій Ушаков.

20 квітня президент США Дональд Трамп висловив сподівання, що Україна та РФ вже наступного тижня “укладуть угоду”. 

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 20 квітня. Так, з початку доби відбулося 86 бойових зіткнень. Ворог застосував 704 дрони-камікадзе та здійснив 1519 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ.