На ТОТ України утворились етнічні кримінальні групи – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

Через те, що росіяни завезли до України мігрантів, на тимчасово окупованих територіях утворились етнічні кримінальні групи.

Усі вони перебувають під впливом ФСБ, яке традиційно використовує кримінал задля поширення свого контролю.

Зокрема на півдні Донецької області новостворені кримінальні групи контролюють обіг зброї, брухту, наркотиків та займаються “кришуванням” пасажирських перевезень.

Відтак, на ТОТ України зростає криміногенна ситуація.

Зокрема, на тимчасово окупованих територіях України зростає кількість гастарбайтерів з Центральної Азії.

Мовиться про південь ТОТ Донецької області, куди мігрантів масово звозять росіяни, а саме будівельні компанії, яких залучили окупаційні адміністрації.

Мігранти працюють в нелюдських умовах, адже росіяни економлять на них, аби збільшити прибуток.

Іншою перевагою для окупантів від залучення працівників з Центральної Азії є зміна демографічного складу тимчасово окупованих територій України.

Також збільшення мігрантів посилює соціальну напругу в регіоні, що відповідає політиці Кремля “розділяй та володарюй”.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.