22 листопада в Києві розпочне свою роботу 7 Український Жіночий Конгрес

Джерело: Український Жіночий Конгрес

В середу, 22 листопада, в Києві стартує 7 Український Жіночий Конгрес – унікальна платформа призначена для формування порядку денного країни у сфері гендерної рівності.

Тема поточного Конгресу — “Жіноче лідерство. Час відновлення. Час відбудови.” Він триватиме два дні, 22 і 23 листопада, й на ньому збереться понад 50 спікерів та спікерок.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради та співзасновниця УЖК, пояснила, що “загальна мета Конгресу – домогтися, щоб жінки були паритетною з чоловіками складовою відбудови України, щоб вони мали змогу впливати на процеси і рішення без дискримінації і “скляних стель””.

Народна депутатка та ще одна співзасновниця Марія Іонова зазначила, що обговорення відбудуться на шести тематичних платформах, а серед гостей будуть перша леді, члени уряду, народні депутатки, підприємиці, представниці громадянського суспільства і дипломатки.

“Більшість спікерок – сильні жінки, які невпинно працюють на перемогу та розвиток країни в різних сферах. Вони мотивуватимуть жінок не боятися, а проявляти себе в бізнесі, освіті, державному секторі, реабілітації ветеранів і навіть на війні”, – розповіла Іонова.

Світлана Войцеховська, третя співзасновниця, додала, що цього року вперше буде вручено Відзнаку за досягнення у сфері жіночого лідерства.

Онлайн-трансляція Конгресу буде доступна 22 і 23 листопада з 10:00 до 18:00 на вебсайті УЖК www.womenua.today та сторінках у соцмережах.

В Україні чоловіка вперше обмежили у праві керувати транспортним засобом через недотримання правил військового обліку. Таке рішення ухвалив Кузнецовський міський суд Рівненської області 22 січня.

Генеральний штаб ЗСУ підтвердив ураження нафтопереробного заводу в Краснодарському краї РФ.

Служба безпеки спільно з Нацполіцією затримали російських агентів, які підірвали вибухівку поблизу ТЦК у Павлограді (Дніпропетровщина) 2 лютого.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про відправлення у відпустку більшості своїх співробітників по всьому світу. Виняток становитимуть лише ті, хто виконує критично важливі функції, а також представники керівництва та спеціальних програм.

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) було змушене відкласти ротацію своєї місії на окупованій Запорізькій АЕС через відсутність гарантій безпеки з боку Росії.