Продавав пальне свого підрозділу: ДБР повідомило про підозру військовому

Джерело: ДБР
Державне бюро розслідувань повідомило про підозру військовому, який під час війни продав дизельне пальне свого ж підрозділу.
Зловмисником є командир взводу однієї з військових частин ППО Одеської області.
Встановлено, що він відповідав за отримання та видачу дизельного пального для підрозділу.
Загалом на потреби підрозділу було виділено 30 тонн пального, з яких фігурант продав понад 20 тонн.
Завдані державі збитки перевищили 1,4 млн гривень.
Після початку кримінального провадження чоловік відшкодував усю суму в повному обсязі.
Зараз командиру взводу повідомлено про підозру у недбалому ставленні до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 8 років.
- 13 листопада в Афінах компетентні органи Греції затримали громадянина України, якого підозрюють у незаконному заволодінні коштами Міноборони у розмірі 43 млн грн.
Громадська організація “Справа Громад” оголосила про розіграш оригіналу малюнка “Ми і є фортифікації”, створеного художником-аніматором Fill Feaouill. Кошти, зібрані під час благодійної лотереї, підуть на закупівлю нових екскаваторів для потреб оборони. Ініціативу підтримав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко, який особисто фінансує постачання техніки для будівництва фортифікаційних споруд.
Біотехнологічна компанія Colossal Biosciences зі США оголосила про намір повернути до життя гігантського моа – безкрилого птаха з Нової Зеландії, який зник через кілька століть після прибуття перших людей на острови. Висота цього птаха сягала трьох метрів, а задніми лапами він міг завдати серйозного удару.
У селі Першотравневе Зміївської громади дерево впало на 56-річну жінку – від отриманих травм вона загинула на місці. У самому Харкові троє осіб постраждали внаслідок обвалення даху приватного будинку в Салтівському районі. Їм надають медичну допомогу.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.