У Неаполі знайшли загублену картину Боттічеллі вартістю €100 млн
Джерело: The Guardian
У сімейному будинку поблизу Неаполя була знайдена картина італійського живописця Сандро Боттіччелі, яка вважалася загубленою понад 50 років.
Як розповіли у виданні, віднайдене полотно датується XV століттям і оцінюється у 100 мільйонів євро. Картина спочатку зберігалась у церкві в місті Санта-Марія-ла-Каріта, після чого була довірена місцевій родині, яка зберігала його впродовж багатьох поколінь.
“Востаннє влада інспектувала приватну резиденцію, де зберігалася картина Боттіччелі понад 50 років тому. Відтоді незрозумілим чином картина була забута владою”, – пояснив Массіміліано Кроче із командування карабінерів з охорони культурної спадщини.
Зазначено, що полотно знайшли в поганому стані, з численними потертостями та змінами відтінків фарб, спричиненими окисленням нанесених лаків. Нині картину реставрують і планують показати публіці.
За словами історика в галузі мистецтва Пеппе Ді Маса, віднайдена картина була однією із найулюбленіших робіт Боттіччелі, оскільки зображена на ній Мадонна була натхненна Симонеттою Каттанео Веспуччі, яка була музою художника.
- Лувр за 24 млн євро придбав картину “Христос висміяний”, яку намалював флорентійський художник Чімабуе приблизно у 1280 році. Виявилося, що витвір мистецтва планували викинути на сміття.
Джерело: Eurogamer Оглядач ігрового порталу Eurogamer Брендан Колдвелл заявив, що українська гра “S.T.A.L.K.E.R. 2” демонструє…
Росія використовує північнокорейських солдатів і зброю з Ірану, а це означає, що Третя світова війна вже почалася, заявив лідер фракції “Євросолідарність” Петро Порошенко під час Політичної асамблеї Європейської народної партії на Мальті.
Адміністрація Джо Байдена активно посилює військову підтримку України напередодні інавгурації Дональда Трампа, що може зміцнити позиції новообраного президента США у переговорах щодо закінчення війни.
Королівські родини різних країн традиційно володіють багатствами, розміри яких вражають. Від палаців з сотнями кімнат до розкішних автопарків і ювелірних прикрас, їхні витрати сягають небачених масштабів.
Американський мільярдер Ілон Маск давно обіцяв, що протягом наступних тридцяти років людство може заселити Марс. Утім Біолог Келлі та художник Зак Вайнерсміти у книзі “Місто на Марсі: чи можемо ми заселити космос, чи маємо ми заселити космос, і чи справді ми продумали це?” зібрали кілька аргументів проти.